6 месечно кървене

  • 1 027
  • 6
  •   1
Отговори
знам случай, (не от първа ръка)за жена незабременявала, която имала кървене повече от 3 месеца, около 6. възможно ли е подобно нещо и на какво би могло да се дължи ? има ли подобни случаи?някой знае ли такива ?

# 1
  • Мнения: 1 208
Не мога да разбера за какъв вид кървене говориш, но при всички случаи щом някой кърви повече от нормалните 4-7 дена на месец е признак на нещо което не е нормално, и трябва да се посети лекар.

# 2
  • Мнения: 945
на какво би могло да се дължи ?
На глупост. Как ще кърви 6 месеца и няма да отиде на лекар?

# 3
доколкото знам е ходила. ама е странно. възможно ли е въобще толкова дълго да кърви?звучи нереално

# 4
  • Мнения: 2 755
Болести всякакви, какво ти е толкова чудно? Има и по странни симптоми.

# 5
  • Мнения: 1 763
На мен ми се е случвало през пубертета, не 6 месеца, но 20-30дни, докато отида на лекар. Изписвани са ми лекарства за спиране на кървенето. Правиха ми и някакви изследвания, но нищо не откриха, казаха, че е пубертетски проблем. Според мен беше на нервна почва, защото започна да се случва след преживяна стресова ситуация и се засили особено по време на кандидатстудентските изпити. С времето го преодолях и вече не ми се случва.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 908
Всяко кървене което е извън обичайте дни и е извън месечния цилъл не е нормално и има причина,а каква е тя трябва да каже съответния гинеколог.

Общи условия

Активация на акаунт