ГИМНАЗИСТИ ВЕЧЕ

  • 30 082
  • 288
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 992
  bigdance2 хайде дружно в новата тема.
Никой не се престраши да я пусне  Naughty и сега приемам оплаквания за заглавието, ако не ви харесва Wink

УСПЕХ НА ВСИЧКИ новоюзлюпени гимназисти

чакам Ви  dancing Two Hearts

# 1
  • София
  • Мнения: 1 202
Браво, много си е добре заглавието![smilie=smile3501.gif]
Моята дъщеря днес заяви, че няма търпение да започне училище. Подобно нещо не се е случвало от 1-2 клас!Дано очакванията и за нещо добро и интересно се оправдаят.
Много успех и добро настроение на всички новоприети гимназисти и техните майчици/ а защо не и татковци/!

# 2
  • Мнения: 3 479
Здравейте Hug

Добре дошли на всички в новата тема  bouquet

Новините от нас са, че започваме новата учебна година със счупен пръст на лявата ръка, а Пепи е левичар. Ще му свалят гипса на 19ти септември и предполагам, че ще трябват още няколко дни за раздвижване. Та в началото ще е само слушател в училище.
Нашето откриване на учебната година ще е малко необичайно, на 15.09. от 17.30 в залата на Културен дом Средец (бившият Лиляна Димитрова). Май трябва да свиквам, че много от нещата, които ще се случват няма да са такива, каквито аз съм ги преживяла преди ... години Laughing Иначе съм много доволна, че училището се премести близо до нас, в 19то СОУ и Пепи ще пътува само няколко спирки с автобус или тролей Grinning

Очаквам включване от всички мами. Вие си знаете да не ви изреждам поименно Wink

# 3
  • у дома
  • Мнения: 7 140
УСПЕХ на всички дечица в новите училища и да не зарежете математиката,след като вече сте влезли...

# 4
  • Мнения: 171
Е как ще я зарежем?!?!?!?!?
Абсурд! Mr. Green

# 5
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Привет и от нас!!! Чувствам се като с първокласничка. Даже ще я придружа на 15,09 за сметка на второкласника, но наистина промяната за нашите деца е голяма и се вълнуват много. Предполагам, че и при вас е така. Кажете, ще купувате ли цвете за класната/класния? ЧУдя се на тази възраст счита ли се за проява на добър вкус?  newsm78 По мое време не носехме цветя в гимназията, но... незнам как мислят децата на тази възраст сега?
УСПЕХ на всички дечица в новите училища и да не зарежете математиката,след като вече сте влезли...
Много се радва, че ще има математика само 3 пъти седмично. Доста се измъчи миналата година с нея, благодарение на "светлите" математически умове в старото училище. Надявам се сега като понавлезе в материята до известна степен да и стане по- интересна  Peace
Успех на всички гимназисти/гимназистки и кураж на майките им  Peace

# 6
Ами ние вече ги минахме тия трепети миналата година и все пак УСПЕХ на всички,които тепърва започват.

# 7
  • Мнения: 3 479
Bloomnicer, от вчера и аз умувам по въпроса за цветята, още повече че разбрах - нашият класен ръководител ще е мъж Thinking Иначе, аз винаги съм носила цветя в гимназията, а пък и повечето от съучениците ми. При нас (в провинцията Wink) това винаги е било неотменен знак за уважение. Разликата беше само, че се носеха по-символични букети или едно цвете, а не такива като в началния курс - големи и пищни. Ама пък на мъж сега да му носим ли цвете, пък макар и едно newsm78 Дайте съвет, моля.

По въпроса за математиката ... Светле, ние с мъжът ми все още храним надежда, че Пепи някой ден ще открие красотата на тази наука и тя ще стане забавно предизвикателство за него, така както е била за нас. Както е казал поетът - надеждата умира последна Laughing

# 8
  • Мнения: 171
Ние не знаем нито в кой клас ще сме, нито кой ще ни е класен.
На 15 щели да разберат децата.
За букет и аз не знам, ще попитам младежа дали иска да носи цвете и после ще решим.
Мисля обаче да не го придружавам до училище...най-малкото няма да ми позволи той самия да го направя  Laughing

# 9
  • Мнения: 38
Здравейте! Само хубави емоции през новата учебна година. И в СМГ още няма списъци с класовете и класните ръководители. Дори още не сме отписани от старото, защото от СМГ не дадоха бележка и казаха, че на 15.09. по служебен път ще се оправи всичко. Леко съм притеснена, но ще се изясни всичко в понеделник. За цветята и аз не знам, но най-вероятно няма да носи.

# 10
  • Мнения: 3 197
Здравейте, момичета!   bouquet
Събираме се полека-лека Simple Smile
Ние вече си знаем класната. Не съм очарована, но можеше да е в пъти по-зле.
Всъщност знаем достатъчно добри неща за нея (прекрасен човек, добър преподавател) и само едно кофти, но все пак... Една година все ще се изтърпим. Simple Smile


... Ама пък на мъж сега да му носим ли цвете, пък макар и едно newsm78 Дайте съвет, моля.
Да не си посмяла!  Joy

И ние май няма да носим цветя - голямата със сигурност (тя ще носи моркови), малката - на 90 % (цитирам: "Ама моля ти се, да не сме в детската градина")

# 11
  • Мнения: 2 992
Камъче, къде си да пожелаеш едно хубаво ДОБРО УТРО!

Тези ти съждения дето ги четох накрая на предишната тема дори да не ти минават през ума повече. Нали знаеш и в спорта е така, когато си в по-конкурентна среда и ти показваш по-добри резултати. Мрачните мисли да ги забравиш, той показа, че може да се бори и съревновава.

Галче,
Пожелавам на Пепи бързо възстановяване и да блесне през тази и следващите години не само по математика Wink

Момичата, радвам се, че сте тук. Дидка, Крисче, Юлка още ми се губят. Къде сте

За цветята и ние се колебаем, но май ще носим.

Днес сме на родителска, но затрихме поканата и още сме в неведение от колко часа беше ooooh!

# 12
  • Мнения: 91
Родителската на АК е днес в 17.00 ч

# 13
  • Мнения: 2 992
Благодаря!  bouquet

# 14
Кажете ни нещо за г-жа Карина Васева (8б) в 73-уще

Общи условия

Активация на акаунт