Лятно кино в детски кът "Младост" Варна?

  • 1 407
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 312
Чували ли сте за такова нещо?
Посещавали ли сте?
От кога и точно къде функционира?
Съвсем случайно,някъде из новинарските сайтове/Варненски най-вероятно/ попаднах на коментар за него.
Сега не помня къде го видях,но имаше коментар на майка,която беше водила детето си там на прожекцията на Хортън/с БГ аудио/ от 20.30 часа.
Живея наблизо и често посещаваме пързалките и съоръженията за игра,но освен детската площадка с езерото,голф игрището,стената за катерене и ледената пързалка,друго не съм забелязала да има.
Аз ли нещо съм бляла или...?

# 1
  • Мнения: 43
Точно до стената за катерене е, до едно заведение-"Бохеми" или нещо подобно. Има голям, бял екран и пластмасови столчета. Прожекциите са от 20.30 часа, касата работи от 20.00 часа. Мои познати са го посещавали и са доволни-нормално лятно кино. Вече става доста хладно, така че-с връхна дреха.

# 2
  • Мнения: 2 960
Моата приятелка живее там наблизо и са много доволни-ходили са няколко пъти.Аз нямам лични впечетления!!!

# 3
А чухте ли, че търсят инструктор за Ледената пързалка? Написали са го на входа. Трябва им човек, който да може да се пързаля по леда и да подпомага децата, които не могат. Поне така ми отговориха, когато ги попитах какво правят инструкторите. Някой да знае подробности?

# 4
  • Мнения: 950
Вчера ми казаха, че имало детски кът в Аспарухово - като този в Младост, но жената не знаеше къде се намира. Да знаете нещо по този въпрос?

# 5
  • Мнения: 1 312
Вчера ми казаха, че имало детски кът в Аспарухово - като този в Младост, но жената не знаеше къде се намира. Да знаете нещо по този въпрос?
В Аспарухово има игрища като тези до детският кът в Младост.
Същото изпълнение са,виждат се от пътя като си движиш по пътя водещ към плажа.
Незнам дали ме разбра,но по-точен ориентир не мога да ти дам.
Знам,че щяха да изграждат такъв детски кът,но поне аз не съм видяла да е готов/последно бях там преди 10тина дни/.

# 6
  • Мнения: 950
Да знам ги игрищата. Може би жената не е била разбрала точно. А аз си мислех, че има детски кът и не го знам. Но нали от скоро живеем в Аспарухово и реших да попитам.   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт