"Пътеводна светлина" по ТВ7

  • 3 467
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Най- дългият в историята на телевизията телевизионен сериал "Пътеводна светлина" ще се завърне на българския екран. От 15-ти септември всеки слетобед от 17,00ч. бъргарските зрители отново ще станат съпричастни със съдбата на Рива, Джош и останалите герои в сапунката.
За пръв път "Пътеводна светлина" се появи на българския екран в началото на 1993г., когато БНТ излъчи 260 епизода от продукцията.

"Пътеводна светлина" се снима от 1952г. и продължава да се излъчва и до днес по CBS наред с "Докато свят светува", "Дързост и красота" и "Богати и жестоки".

Към днешна дата 8-ми септември, епизодите на сериала достигат 15 502 на брой. В момента в щатите върви 57-мия сезон на продукцията.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 453
Наистина ли? Аз пък реших ,че са го спрели заради липса на интерес.Сега не бих се навила да го гледам отново, както и другите сериали. Преди доста години се отказах да гледам Дързост и красота, защото стигнах до извода, че никога няма да мога да го изгледам до края. Не искам да съм от бабичките , които умират с отворени очи заради него.. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт