ако някой знае нещо

  • 1 212
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте аз сам една млада майка, но имам един проблем който много ме притеснява.
Имам бяло течение. Появи се когато бях на 16 години, много ми е неприятно а още повече ми стана гадно когато се запознах със съпруга ми. Много се срамувам хем по държам хигиена  и пак го има.
Ако някой знае нещо или се е отървал от това нещо  моля да ми каже.
ЩЕ ВИ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРНА

# 1
  • Мнения: 941
Мила,ходила ли си на гинеколог?Тук може да те затрупаме с отговори,предположения и диагнози,но решението е едно-лекар!Успех

# 2
  • Мнения: 9 063
Щом си млада майка, значи си минала през гинеколог поне веднъж Grinning И щом си забременяла и износила успешно бебето, значи течението не е болестно, може би е просто цервикална слуз, просто по-засилена.
Разбира се, нищо не ти пречи да си пуснеш микробиология и ако им агъбична или каквато и да е инфекция - ще си покаже.
Успех Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 2 908
Посети гинеколог!

# 4
Много ви благодаря, но знаете ли като ходих на гинеколог той ми даде едни не6та които се слагат отдолу но няма6е ефект.
Някой знае ли нещо на билкова основа?

# 5
  • Мнения: 9 063
Ама пусна ли ти изследване - взе ли ти секрет и прати ли го за изследсване в лаборатория?
Ако не го е направил, значи те е лекувал на око...трябва ти тази микробиология, за да се види дали имаш някакви гъбички и според вида им да се лекуват с точното лекарство, което отговаря на тях.

За билково...сещам се за Цитросепт - имаше дори такава тема тук във форума, можеш да потърсиш с търсачката ако искаш. Купува се от аптека, в упътването пише как се дозира и как точно се правят промивките.

# 6
  • Мнения: 2 731
значи течението не е болестно, може би е просто цервикална слуз, просто по-засилена.


А в този случай не е ли притеснително Thinking

# 7
  • Мнения: 9 063
Защо да е....ако се наблюдава засилена ЦС около овулацията, е нормално. Ако микробиологията показва че всичко е наред - значи няма проблем.
Познавам момичета с подобен "проблем" - въпрос на организъм Simple Smile

# 8
  • Мнения: 822
Отиди на гинеколог.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Peace На лекар.

# 10
  • Мнения: 152
Аз лично зная кой може да ти помогне - гинекологът и никой друг. Защо търпиш този проблем толкова време?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 908
И аз това се питам Thinking

# 12
razbirase trqbva da otide6 na lekar za da si sigurna 4e e bqlo te4enie.nqkoi jeni prosto ima pove4e vlagali6ten sekret,no tova ne vinagi ozna4ava te4enie.vzemat ti secret i go izsledvat za da se vidi dali ima gubi4ki ili nqkakvi bakterii.uspex

Общи условия

Активация на акаунт