Гаражните клетки

  • 784
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Става въпрос за онези заварени конструкции с брезент отгоре. Та пред блока ни има няколко такива,  половината от които не се ползват. А вечер когато всички се приберат паркинга се напълва, но има място за всички. И понеже не е голям блока и всеки горе долу си има място на което е свикнал да си спира. Проблема идва когато дойдат на някой на гости и спират естествено отпред нищо , че седят няколко часа само и през нощта си отиват. А на тези които живеем там и е хубаво колите да са ни наблизо пред балконите паркираме пред другите входове. А после тръгвайки си нечии те гости паркинга остава през нощта празен а нашите коли са някъде пред другия вход. Как бихте постъпили? Какво мога да направя според вас относно неизползваемите клетки? Понеже хората нямат намерение да ги използват , но нямат и намерение да ги махат. А е изключително неприятно всяка вечер да се чудиш къде да спреш. Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 352
Направете това ,което и ние преди 10тина години. Всеки си очерта с боя и си надписа номера на колата. Голям смях. Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 15 910
Какво знамение има пред кой вход е колата? Ще направиш няколко крачки повече до нея на сутринта.  Блока ни е 130 апарт и  около 100 коли - всеки паркира където намери - няма запазени места. Ако те е страх от кражби - крадците са толкова опитни и решат ли няма да и простят на колата.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 686
Ами..
Ние намерихме на колата си следната бележка: "Моля, паркирайте си пред входа".
Тъй като решихме, че паркинга пред блока не е бащиния на никой, продължихме да паркираме, където намерим място. В резултат на това, някой беше минал с един пирон от единия до другия край на колата. Колата беше на две седмици Cry

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
виж кой паркира след това там, изчакай 3-4 месеца и мини с пирона

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Законни ли са тези гаражни клетки?Поинтересувай се в общината и ако не са подайте жалба. Ще ги накарат да ги развалят,ако не искат ,общината ще ги махне за сметка на собствениците. такъв би трябвало да е реда за незаконните постройки

# 6
  • sf
  • Мнения: 10 081
Ами..
Ние намерихме на колата си следната бележка: "Моля, паркирайте си пред входа".
Тъй като решихме, че паркинга пред блока не е бащиния на никой, продължихме да паркираме, където намерим място. В резултат на това, някой беше минал с един пирон от единия до другия край на колата. Колата беше на две седмици Cry
ох, чак мен ме заболя. и аз бих минала с пирона след известно време. сори и да не улуча подтаеля на бележката.
и при нас е борба за места. кошмарно е. а имаме и ресторант до блока и много често забиваме колата далече и акто си търъгнат клиентите я местим, иначе няма места.

# 7
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
И при нас борбата за паркоместа е голяма. А ние с мъжа ми сме черните овци на входа, защото имаме наглостта да имаме две коли.

Това с паркирането пред другия вход не е много разумно, защото заемаш мястото на някой друг. А той те дебне с пирона.

А и в съседните улици няма места... Настроиха много кооперации, а подземните им гаражи не се използват, защото са ужасно скъпи и много неудобни.
Често вечер се чудя, дали въобщи ще успея да се добера до блока си, защото уличките са изключително тесни, а колите по тях са паркирани безразборно.

Не ми се мисли за зимният сезон, когато ще трябва да се разчиства снегът.

# 8
  • sf
  • Мнения: 10 081
 #Crazy ой, ми и ние сме с две коли и то отскоро, чак сега се светнах- оня ден на едната й бяха счупени и двете огледала- дали пък не е еквивалент на пирона  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт