за дъха при бебето

  • 5 858
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
мили мами от какво може да е лекия дъх при бебето.Моята щерка има такъв от около 3 седмици.Бяхме преди 1 седмица на консултация и педи каза ,че гърлото е леко влажно и че скоро може да се появи кашлица или хрема.Да амам такива признаци няма,нито температура жизнена е и весела е малко се дърпа от яденето,но мисля ,че я тормозят зъбарите.Та въпроса ми от какво може да е това от храна при преяждане и нередовно ходене до тоалетна или нещо друго?

# 1
  • Мнения: 9 814
Лош дъх освен от гърлото се получава и от проблеми със стомаха.
Питай за това педиатъра.

# 2
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Лош дъх се получава и когаот избиват зъбките

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Чувала съм, че когато започне да се храни с разнообразна храна newsm78

# 4
  • Мнения: 14 489
дехидратацията също е причина за лош дъх

# 5
  • Мнения: 171
Балгодаря ви ами забелязала съм,че като се храни повече с мляко и е по слаб ,а и тя не пие много и вода дано да е от това.мерси много

# 6
  • София
  • Мнения: 3 752
При моето дете лошия дъх е признак,че се разболява.Следи температурата.

# 7
  • Мнения: 171
Няма никаква температура,а както казах нито кашля нито хрема.Не мога да си го обясня.Не че е лощ дъх но прото си ома един такъв лек.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Понякога е признак за обезводняване

# 9
  • София
  • Мнения: 381
При моя син се оказа рефлукс на стомаха и трета сливица и двете в комплект = ужасен дъх  Rolling Eyes, но това го установиха чак на 3 г. заведи го на специалист, за да изключиш възможностите. Дано ви е само от зъбките. Praynig

# 10
  • Мнения: 263
Цвети, какво стана с дъха при беб4ето? От 5 дни усещам лош дъх и у моето дете като във вторник изби първото зъб4е и се надявам да е от това, защото няма признаци нещо да не й е наред?!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 734
При моята дъщеря определено се променя дъхът когато избиват зъби.После си става отново без мирис.

# 12
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Ако ти мирише леко на ацетон значи детето е наистина обезводнено.

# 13
  • Мнения: 1 900
Лош дъх има когато са възпалени сливиците и гърлото. Ангина и прочие.
Моят син от зъби не е имал лош дъх.
Въпреки, че си била скоро на консултация нищо не пречи да звънеш на педито или да отскочиш да види дали всичко е наред. Peace

# 14
  • Мнения: 1 674
Ако ти мирише леко на ацетон значи детето е наистина обезводнено.
И аз това щях да напиша Peace

Общи условия

Активация на акаунт