кръщене - спешно ми трябва църква

  • 1 358
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
препоръчайте ми, моля, хуабава църквичка в София, различна от тези по центъра, в която да проведат кръщенето там, където си трябва, а не в някаква стаичка метър на два , приличаща на килер, с оправданието, че ако е в главната зала на църквата, би могло да има по време на кръщенето и панихиди, опела и всякакви подобни.

# 1
  • Мнения: 2 241
Защо не искаш в центъра?
Мисля, че Св. Неделя е много красива църква.

# 2
  • Мнения: 706
Боянската Peace

# 3
  • Мнения: 2 212
Съвсем скоро дори аз бях кръстница в св. Седмочисленици, която е на графа, само че не знам дали и нея слагаш в списъка с тези от центъра. Поне на мен църквата ми хареса, а това къде да е кръщенето не знам дали не можеш да го уговориш с персонала там...

# 4
  • София
  • Мнения: 1 783
Черквата на Семинарията.

# 5
  • София
  • Мнения: 13
Горещо препоръчвам църквата на Семинарията - http://www.sofia-seminaria.org/index.php?menu0=1&choise=1&irsec=0
Не е на улицата, има страхотен двор, много е спокойно, свещениците са добри.
Също препоръчвам Свети Андрей Първозвани - намира се на ул. Опълченска -  http://www.svandrei-sofia.info/index.htm. Препоръчвам я заради невероятния отец Иван, който ще направи от това толкова важно тайнство страхотно духовно преживяване.

# 6
  • Мнения: 2 032
Избери си църква, която значи нещо за теб и с която имаш духовна връзка.

# 7
  • Мнения: 338
вуйчо ми се кръсти в Св. Георги - вярно, че стаичката беше малка, но пък беше разкошна и уютна. иначе съм се натъквала на кръщенета с Св. Неделя - направо там в големия салон - където си се влиза. може би не ти предлагат големите зали, защото трябва да се плати или и аз не знам. за Св. Седмочисленици също съм чувала, че е много хубаво.

# 8
  • Мнения: 24
здравей ние кръщавахме моя син миналата година в драгалевският манастир ,много е хубаво там пък и аз докато бях бременна ходих там и си го избрах.Само кажете ,че искате да сте сами да няма още една кращенка по същото време.Е успех,но според мен ти трябва да си я избереш сама аз също като теб неисках тези църкви в центъра.Е несъжалявам за своя избор.Успех

Общи условия

Активация на акаунт