Въпрос към шофьорите

  • 3 369
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Ако видите полицейска засада на пътя, предупреждавате ли идващите срещу вас коли, с пресвяткане на фаровете.
Прави ми впечатление, че все по-малко хора го правят (явно изчезва вече шофьорската солидарност) а жени да го правят почти не съм виждал никога. Явно хората толкова вече се озлобиха, че са на принципа "Аз нали се разминах, другите да му мислят"

# 1
  • Мнения: 765
 Не, разбира се.

# 2
  • Мнения: 18
Винаги.

# 3
И защо несигнализирането да е озлобление?
Защо някой е дължен да дава предупредителен сигнал?
Ами, който прави нарушения, да го спират, хич не ми пука.
Глоби до дупка. За съжаление, в нашия случай, подкупи до дупка.
И пак не виждам смисъл да присвятквам. Нито пък държа мен да ме предупреждават.

# 4
  • Мнения: 212

И защо да е "не, разбира се" Какво лошо има в това да предупредиш колегите си шофьори, че общият враг дебне скрит в близките храсти. Елементарна колегиална солидарност и съпричастност бих казал аз.

# 5
  • София
  • Мнения: 708
Да  Peace

# 6
  • Мнения: 765
От любов към хората, предполагам.
Днес бях много добра, сготвих на детето, направих свирка на мъжа ми и докато карах свеки на село предупредих 10 коли, че има полиция на пътя, с което помогнах корупцията да бъде овладяна, и спасих поне 100 лв. , които да бъдат вложени в ресторантьорският бизнес, вместо в джоба на някой мазен полицай, мамицата им!
Аз съм бяла и добра (тралала, тралала)...

Ако някой кара дори с 10 км над ограниченото, той заслужава да бъде спрян, а дали ще си плати глоба или ще почерпи  "колегите" ми е все тая. Важното е да си плати той, а не аз, ако разбирате за какво става въпрос.

# 7
  • Мнения: 3 423
Слизам и почвам да разсейвам ченгетата.

# 8
  • Мнения: 606
А може ли да предупредя така и някой крадец? Само питам.

# 9
  • Мнения: 6 607
Абе, правя го ,но не мисля , че е правилно.

# 10
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Рядко.
За сметка на това, редовно присветкам на разни изстребители в насрещното. Намалят Mr. Green, току-виж някой се усетил, че колата му върви и с под 180.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не, никога не предупреждавам. Обаче и аз правя като гаргамела- святкам без да има ченгета на коли каращи страшно бързо, така поне километър- два ще карат по правилника Mr. Green.

А може ли да предупредя така и някой крадец? Само питам.

 Hands Thumbsup

# 12
  • Мнения: 152
...няма нужда да ги предупреждавам... шото обикновенно като мина покрай тях - те скорострелно се мятат на Астрата си, и хукват след мен!

# 13
  • Мнения: 2 018
Правя го, защото не мисля, че мястото на полицаите е да се скрият в храстите и да дебнат кой превишил абсурдни знаци за 30 км/ч на прав път, сложени единствено и само заради самите полицаи и попълване празнините в джобовете им.
А всъщото време на съседната улица да има нужда от тях, но неееее те са се заели с много по-важна дейност.

# 14
  • Мнения: 11 816
Аз също го правя, именно защото в повечето случаи става въпрос за превишение с някакви си 10-20 км., знаете ги къде са обикновено!
Бо_, много правилно казано!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт