За нуждите на едно бебе...

  • 779
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
имам две дъщери .Кака на 5 и осем месеца и бебе на 1 година и един месец.Родени са в различни сезони.Мислех си ,че малкото ще ползва дрехите на по-голямото ,но зимните дрехи за новородено бебе не могат да се облекат на юлско бебе и така де факто се получава разминаване в дрехите!Когато на бебето стават не е сезона,когато е сезона ,те са му големи или малки.Понякога съм принудена наново да купувам дрехи ..., та молбата ми е към мами ,които имат по-големи или по-малки деца...може ли да се опитаме да направим някакъв вид размяна-аз да получа дрешки за бебе момиченце ,а пък моите ненужни и малки дрешки аз да дам на мама ,която се нуждае и  има нужда от тях.При необходимост вече мога да предоставя шезлонг/след като ни излезе от употреба/,/зимна,лятна количка/,/шишета,обувчици/.Много ми става гадно ,когато трябва да хвърля дрешка или да дам на "братята роми,които след това може и да ме псуват"живея близо и до Пазарджик и до Пловдив.Стягаме се за зимата и по мои наблюдения не съм набавила на бебо все още:
-някой по-плътен зимен комплект,космонавтче или някаква шубичка,ортопедични пантовки или обувчици,чорапогащници,потничета,,шушлеков елек ....ами засега това се сещам.Като се свържем  с някоя майка ще се изясняваме повече тогава.Благодаря ви предварително за вниманието Hug

# 1
  • Мнения: 3 634
Пиши ми на ЛС адрес и пол на бебето. Ще видя какво имаме.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт