Сънчо

  • 1 250
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 694
Мили мами, сигурно не съм само аз от групата на неспящите деца. Особенното е ,че малкото човече повече от месец нощно време не спи а само плаче. Понякога този плач преминава в писъци, а в добрите случаи в мрънкане. В началото си мислех, че е гладна, правих няколко нощи мляко, но не го искаше. После реших, че е коремчето, но и това отхвърлих. Минах и през зъбите, нощем ги мажа по няколко пъте, но явно не е и това. Просто с мъжа ми сме вдигнали ръце. Приспиваме я към 21ч. и до 23ч. е спокойствие от там на татък се започва кошмара през час за по 10-15мин. се успокояваме и после пак същото. Вече незнам какво, когато наближи момента за спане изпадам в ужас от следващата бурна нощ. Дайте някакви съвети отворена съм за всичко само поне малко нещата да се оправят.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 520
А на колко месеца сте?
И моя се научи да се буди към 2,00 с рев, но като го взема на спалнята се гушва и мирясва.
Трябва да отхвърлиш първо евентуален физически проблем - може все пак да са колики, жажда, авитаминоза / и от това се спи неспокойно/. После помисли за възможни източници на стрес, напрежение, желание да спи при теб.
Има чай за спане на Блевит.

# 2
  • Мнения: 1 975
Zdravej Simple Smile

Na  kolko meseca e bebcheto??

Az predpolagam che stava vurpos za koliki!! Samo poturkvane po koremcheto pomaga v takiva sluchai.
Moqt sin sushto beshe sus koliki i samo po koremche go obrushtaxme i go poturkvaxme......

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
е, на 7 месеца не са минали вече коликите?
аз изключвам колики в този случай.

# 4
  • Мнения: 1 731
Мими,моя син беше същата работа преди няколко месеца-кошмар направо Twisted Evil Изпробвах всичко като теб ,но ще ти кажа подред нещата ,които направих.Първо го оставих да спи с кака си,а ние се изнесохме в хола Wink После незнам твойто детенце яде ли вече от кухня,ама на моя му вземах тогава и му давах яденето вечерта,а супата наобяд(той си ми е гладник от бебе) Wink .Друго- давах му няколко вечери (около 3 подред )Панадол една лъжичка и вечер ако се събуди давам водичка , Wink и така се успокоиха нещата-късмет ви желая!!!

# 5
  • Мнения: 7 831
Здравей, а колко спи през деня? Питам защото горе-долу по-това време имах проблеми със съня на Вики, който си поспиваше повечко през деня и много му се искаше да си бодърства през нощта. Аз реших проблема за около седмица като намалих дневния сън на един час сутрин и 2 часа след обяд. Вечер започнах да го слагам по-късно без да го приспивам на сила просто го оставях при нас с таткото докато вечеряме. Когато се събудеше през нощта не ставах веднага, а го оставях поне 5-10 мин да се успокои сам, бързо престана да реве, но пък започна да си пее и "говори" през нощта, но се научи сам да заспива. Нещата бързо влязоха в норма, но и зъбите може да го мъчат, дори и да не са подути венците зъбките най-вероятно са тръгнали и го дразнят, те се подуват ден-два преди да избият. Може да даваш вечер преди сън Панадол или там каквото ползвате. Успех в борбата.

# 6
  • Мнения: 694
На 7м. е пробвахме с чай но и това не помогна. Ползвам сироп Калпол ще пробвам да и дам тази вечер преди лягане да видя как ще е. През деня спи сутрин един час и следобет 2часа това и е съня. Редуваме се с таткото като тя спи на нашето легло, като си казваме, че един поне от нас да се наспи, но уви шума е страшен. Ние сме къща близнак и нашите съседи бодуват с нас вече сигурно ни ненавиждат. За сега не са се оплакали, но по погледите им се чете  Close

Общи условия

Активация на акаунт