Бял PVC-перваз за ламинат

  • 2 674
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, помагайте. Търся хубав перваз, ламината го избрахме, единият е бял, но имитира състарено дърво и има там още някакви отенъци на бяло и бежово. А другият няма нищо общо със структурата на дървото, а е бял на фигури, пак бели, само стоят като матирани. И сега съм се видяла в чудо какви первази да сложим. Трябва да са бели при всички случаи, но има само едни пластмасови, ама са много грозни. Моля кажете къде би могло да има нещо по-качествено с бял цвят. Дори да е по-скъпо. Благодаря предварително.

# 1
  • MJF
  • Мнения: 8 528
не знам кои са едните грозни но аз като търсих бял перваз имаше навсякъде , където проверих . профилът им беше различен. взех пвц. всеки строителен хипермаркет, почти всеки средно голям магазин за подови настилки,  genesis   в кв. Иван Вазов - там очакванията ми бяха големи но пълно разочарование, ..............................

# 2
  • Мнения: 8 999
И аз не можах да си намеря подходящи ПВЦ первази, затова си купихме дървени /триъгълен профил/, които залепихме със силикон за стената и боядисахме в цвета на ламината. Не излизат много по-скъпо.

# 3
  • Мнения: 539
Вземи нещо в по-светл цвят, но да е с цвета на отенъците. Белите наистина са много грозни.
Другият вариант е да съчетаеш первазите с обзавеждането.

# 4

Общи условия

Активация на акаунт