11.09

  • 850
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Забелязахте ли нещо странно на компа си днес? Да не би да има вирус по случай тази дата и аз да съм го лепнала?
Ето какво ми се случи: в уърдовски док-т съм въвела автоматично поле за дата, което днес показваше 11.12.2008. Проверка в часовник/календар показа, че РС-то ми отброява днес 11-и ден от месец декември 2008г... Ползвам тази бланка вс.ден, ежечасно и не съм сверявала нито дата, нито час от сума време.....
Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 675
За първи път чувам за такова нещо, то и аз имам вирус, ама от летните.Едно време имаше червей по компютрите, свързан с атентатите.Защо не направиш рестарт и да видиш дали ще се оправи компютъра.

# 2
  • Мнения: 1 470
Честито на всички рожденници!!!  bouquet  bouquet  bouquet

За компа,моят старият вчера вечерта тотално отказа-чакам доктор... Crazy

За датата-Точно тогава бях спечелила първият си конкурс за сценаристи,и се връщах с бутилка и цвета в къщи...Бях толкова радостна...А на вратата майка ме посреща-Влизай че в Америка бомби падат...Плачеше...Преди да разбера какво става,плачех и аз и прегръщах двете си мъничета...Чудех се на къде да хвана-очаквах ответни удари...Боже за тези няколко минути какви мисли ми минаваха през главата...Как съм проклиняла човешкият род...Докато не влезе баща ми,и обясни какво точно става...Така се бях панирала,че въобще не съм разбрала,виждах само пушеци и хаос... Hug

Общи условия

Активация на акаунт