Не купувайте нищо от магазин Пиаро на Симеоновско шосе

  • 735
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте на всички ,искам да изкажа безкрайното си възмущение от гнусното отношение на една служителка от магазин Пиаро в София намиращо се на Симеоновско шосе близо до комплекс Макси.Поръчахме си пълно детско обзавеждане за детска стая от тях ,капарирахме го.След около месец госпожата/която явно е работила на сергия в Илиянци с ултра просташки речник и държание/ се обажда на жена ми,която всеки момент ще ражда и и казва "елате да си вземете нещата ,че утре заминавам на море и няма кой да ви ги даде" .Жена ми я пита чакайте малко няма ли да ни ги даставите и да ги монтирате все пак ние нямаме камион и монтажисти.Тя траснато и отговаря "това си е ваш проблем нас не ни интересува"Жена ми още по възмутено я пита ,но как така това не ни го казахте като поръчвахме.Тя пак отговаря -че  не длъжна ...Побесняла жена ми се е скарала за гадното и отношение.След около час тя се обажда нагло на мен и ми казва"Жана ви се държа много лошо по телефона с мен ,за това елате да си вземете капарото и ми затвори телефона.Това изобщо не е вярно ,тъй като разговора стана в мое присъствие .По този начин сами разбирате как след месец чакане някаква гнусна невротичка решава ,че няма да ти продаде това което си капарирал.Нямахме време да се занимаваме с нея много бързо се организирахме да потърсим ново обзавеждане.Намерихме същото само че оригинално .Оказа се че те продават неща които уж са италиански а всъщност се правели в някаква фабричка в Гърция,но цените са като за италиански.Слава Богу ,че не взехме техните ментета.Вие си направете изводи...
Желая Ви всичко най-добро и по малко такива срещи от третият вид.

# 1
  • Мнения: 2 663
Съжалявам много за това, което ви се е случило и най-вече, за момента - в очакване на бебето! Heart Eyes
Аз имам точно обратното впечатление от магазина - много съм доволна както от госпожата, така и от мебелите им!
Стоките им не са ментета, правят се за износ предимно и повярвай ми не във "фабричка", това само за справка!

# 2
  • София
  • Мнения: 408
Моето мнение също е различно. През 2006 купувахме спално бельо, тогава работеше само собственичката, много приятна и услужлива жена. Доволна съм от всичко купено.
За съжаление, трудно се намират добри работници.

Общи условия

Активация на акаунт