Дружелюбност?!

  • 1 108
  • 12
  •   1
Отговори
Случвало ли ви се е да имате моменти, в които да се правите, че не виждателям  познати и съседи? Живея в голям блок с много съседи и се познаваме,защото сме в един вход и близо до пазар, където с всички продавачи се познаваме. като излизам ще срещна поне 10 човека, които ще поздравя и ще ме заговорят (скучаят - пенсионери и продавачки). Но, понякога съм вглъбена в мислите и задачите си и хич не ги виждам, и не ми се говори, обаче,няма те ще ме извикат за да поздравят и заговорят. Аз ли нещо съм изнервена от редовно недоспиване или е нормално да не ми се заглежда и заговаря.

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз не се заговарям по улиците с познати. Неприятно ми е и когато и мен ме заговарят. Приемливо е едно кимване и толкова. И, не, не съм темерут.

# 2
  • Мнения: 940
Аз съм много общителен човек. Не ми пречи да говоря с някой, стига аз да искам. Случвало ми се е да се заговоря с непознати. По принцип за мен общуването е много важно.
Радвам се на усмихнатите хора, които винаги поздравяват дружелюбно.
 bowuu

# 3
  • Мнения: 743
Аз съм много общителен човек. Не ми пречи да говоря с някой, стига аз да искам. Случвало ми се е да се заговоря с непознати. По принцип за мен общуването е много важно.
Радвам се на усмихнатите хора, които винаги поздравяват дружелюбно.
 bowuu

Това бих написала и аз! Peace

# 4
  • Мнения: 2 160
Защо има две еднакви теми с различни заглавия от авторката? newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
Защо има две еднакви теми с различни заглавия от авторката? newsm78
Всъщност те са три,но третата се казва 4ове4ност Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 160
Защо има две еднакви теми с различни заглавия от авторката? newsm78
Всъщност те са три,но третата се казва 4ове4ност Mr. Green

Коя е втората? newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 2 430
има две теми "дружелюбност" и една тема "4ове4ност",които започват по един и същи начин

# 8
  • Мнения: 2 160
Момичето иска да се раздава чрез дружелюбност и човечност, пък ние сме тръгнали под вола теле да търсим  newsm78  Laughing

# 9
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
аз пък съм темерут. на работа общувам с достатъчно много хора, че и с непознатите по учлиците да се задявам.

# 10
  • Мнения: 10
Хората около нас все очакват да сме любезни, доброжелателни, услужливи! И какво ако не сме?Вече е лукс да си себе си, надяваш маската и всичко е ОК. Ей, омръзнало ми е, дръж се така, па онака, че какво ще кажели хората... Те хората все има какво да кажат, устите им нивга няма да млъкнат.

# 11
извинете, не ги пуснах нарочно, компютъра ми блокира и мислех, че не съм пуснала темата успешно. Моля за извинение.

# 12
  • Мнения: 2 197
На мен не ми пречи да поздравявам. Много рядко имам време за разговори, но никога не ми се е случвало да не поздравя съседите си. Определено двете секунди за това за мен не са загубено време. Понякога разбира се се опитвам да се измъкна от някоя досадна баба и това го правя в прав текст: поздравявам, пожелавам приятен ден и духвам накъдето съм тръгнала.

Общи условия

Активация на акаунт