Kажете добър гинеколог от 22 ДКЦ

  • 7 523
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 356
Mами, знаете ли добър гинеколог в 22 поликлиника. Работата е там, че съм се наканила да ходя на преглед след раждането, и се каня от сума време, а с бебето не съм много мобилна. Та 22 поликлиника ни е най- близо и затова взех направление от GP-to, но при кого да отида?
10x 10x 10x Grinning

# 1
Ако имаш възможност по-добре отиди на преглед на друго място. Не ги харесвам върлуващите там гинеколози, но това че аз не ги харесвам нищо не значи. Имаше пускани теми специално за гинеколозите в 22 п-ка. Моя приятелка ходи при д-р Димитров (от 22 п-ка) и е доволна от него, пък на други им се струва, че е много особен човек, та негативизми и по негов адрес се сипят.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
аз не отидох при този доктор,защото ми казаха че е по-добре да не ходя.имах "щастието" да си следя бременността при колежката му в другата смяна и крака ми няма да стъпи повече там.и поради тая причина още не съм се преглеждала след раждането.и аз не съм много мобилна я истината е че там просто няма къде да се отиде на гинеколког.има и още една която е отстрани на поликлиниката,но и за нея са противоречиви мненията.общо взето като си с направление не ти обръщала внимание,а ако си платения прием нещата били по различни.
поназад имаше такава тема ако ти се рови я потърси.

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 2 356
Ох, вие направо ме разбихте, къде да ида сега с това направление.
Поне ме отказахте от 22-ра завинаги.  ooooh!
Ясно е, че ще си плащам, ама поне да беше в района ми.

# 5
  • Мнения: 3 356
По-добре си отиди на частно
Аз съм ползвала услугите на Рускова преди години,когато я нямаше ЗК и бях доволна Но като става въпрос за пари-вече е нещо друго
По-добре си плати,та да ти обърнат внимание,но някъде другаде Wink

Общи условия

Активация на акаунт