Отзиви за школа "Софроний"

  • 15 880
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
Тази година дъщеря ми ще е шести клас и реших да започнем подготовката за матурите след 7 клас още от сега. smile3529Бях в школа Иванови и не ми направиха особено добро впечатление. newsm11Разбрах,че и школа Софроний/в София/ била добра,но ми се иска преди да отида до школата да събера малко повече отзиви за нея... newsm10

# 1
  • София
  • Мнения: 749
Чак сега виждам темата...Дано не е късно..
Аз съм много доволна от Софроний, кумата ми също  newsm10

# 2
  • Мнения: 320
Чак сега виждам темата...Дано не е късно..
Аз съм много доволна от Софроний, кумата ми също  newsm10
Аз вече записах Леда. Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 749
От сърце й желая успех  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 749
Кои са й преподавателите ?

# 5
Да, учителят по български-Томов е О.к., но не Ви препоръчвам Андреевска.Може да е супер математичка, но като учител не става.Може да я чуете колко се хвали , но всъщност я интересуват само парите, които ще Ви вземе,Независимоч, че мойто дете го приеха в една от елитните гимназии-Немската, не бих дала отлични препоръки за нивото на школата

# 6
  • София
  • Мнения: 749
Да, учителят по български-Томов е О.к., но не Ви препоръчвам Андреевска.Може да е супер математичка, но като учител не става.Може да я чуете колко се хвали , но всъщност я интересуват само парите, които ще Ви вземе,Независимоч, че мойто дете го приеха в една от елитните гимназии-Немската, не бих дала отлични препоръки за нивото на школата

По-откровена лъжа не съм чувала! Андреевска много се хвали - вярно е. Както е и вярно, че в хвалбите й има голяма доза истина. Наистина много говори, което дразни...Но как можа да измислиш, че единственото, което я интересува са парите ?!?!?!?! Ако беше така нямаше нито да вика изоставащите или отсъствалите да ги учи допълнително НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО, нито да връща или приспада пари при отсъствия. Ако искаш да я плюеш, хвани се за нещо друго.

И между другото  - презирам "гостите", които дават или крайно положително, или крайно отрицателно мнение, особено когато са с фамилия Петров/а, Иванов/а и т.н.  Sick Sick Sick

# 7
  • Мнения: 320
В школата се подготвиха много добре и Леда изкара пълна шестица на входните нива по български и математика.Андреевска е прекрасен учител,защото успя да обясни за 40 мин. на дъщеря ми урок,който госпожата обяснява в училище една седмица. Naughty

# 8
Аз миналата година 2007-2008 ходих на уроци в школа Софроний. Преподаваха ми г-н Сугарев по математика и по бълг. език г-жа Петкова. От тях със МНОГО доволна, но директорката г-жа Андреевска гледа само как да ти вземе парите и друго не я интересува. Иначе школата е добра, но директорката....

# 9
Ходих там на допълнителни уроци за кандидатстване след 7 клас. Приеха ме в 91 НЕГ, а балът ми беше 33.822

# 10
  • Мнения: 8
Здравейте майчета и учащи,

В момента моето момче - Христо, е 7-класник и посещава школа Софроний, съботна група - от 8,30 до 15 часа, по БЕЛ е г-жа Миркова, а по м-ка е г-н Сугарев. Само ще Ви кажа, че няма търпение да дойде събота и да отива на школа- няма мъркане за ранно стаане / в 6,45ч./, няма недоволство че студува на спирката, няма други претенции.
С прекрасно мнение за двамата си учители. В самото начало беше с г-жа Андреевска, но заради съученици се премести в групата с г-н Сугарев. Моето дете не е математик- определено, но с желание пита и учи по математика - за школата..., за разлика от математиката в учлището....
Искам да Ви кажа, Иванова, Петрова, Димитрова и сие..., че в момента, когато детето ми беше закъсало с математиката лично г-жа Андреевска ми се обади по телефона и ми предложи Христо да ходи в неделната група, само по м-ка - БЕЗПЛАТНО!!! - , ЗА ДА НАВАКСВА МАТЕРИАЛА.
До ден -днешен е така...ходии в неделя от 10-14 часа само за математика, при г-н Сугарев , и то БЕЗПЛАТНО!
Вие си направете изводите и дали меркантилните Ви набези и обвинения са нормални и честни.
Няма угодия на безкрайно повярвали си майчета и техните неродени амбиции...Оставете децата сами да говорят и изказват мнение за учителите си.
 Добрия и обичан учител НЯМА КАК ДА ГО СКРЕШ..., г-жо Иванова...

Цвети Манова
родител

# 11
  • София
  • Мнения: 749

Вие си направете изводите и дали меркантилните Ви набези и обвинения са нормални и честни.
Няма угодия на безкрайно повярвали си майчета и техните неродени амбиции...Оставете децата сами да говорят и изказват мнение за учителите си.
 Добрия и обичан учител НЯМА КАК ДА ГО СКРЕШ..., г-жо Иванова...

Цвети Манова
родител

 smile3501

Всъшност дори не мисля, че това са думи на недоволни майки, а по скоро опити за удар под кръста от конкурентни школи...

# 12
  • София
  • Мнения: 17 921
Дъщеря ми е в 6 клас и в училище отлично се справя с математиката.Харесва и  самия предмет и преподавателката.Като се има предвид фактът, че тази година не й предстои кандидатстване, доста предубедено тръгна в школата , при това в края на първия срок.Но, дори и само трите пъти  досегашно ходене там,промениха мнението й...Отива с кеф,пише домашните си с положителна нагласа ....С две думи, харесва й....А й преподава именно г-жа Андреевска.Колкото до меркантилността на последната, ще си позволя да се усъмня силно в това твърдение и ще споделя защо.Независимо от това, че нямам дълги наблюдения върху нещата, достатъчна ми беше проявата на разбиране от нейна страна по отношение на таксата.Разбирайки, че децата в семейството ни са три, госпожата предложи таксата за втория срок да бъда внесена на два пъти.Предложи  даже, при евентуални финансови затруднения от наша страна, детето да тръгне на курсовете, а таксата съответно да бъде внесена от нас при първа възможност.За информация, не сме се възползвали от предложеното от нея, но постъпката за мен е показателна..и то в отношение ,диаметрално противоположно на цитираното от анонимни потребители по-горе...

# 13
Ще кажа че аз цяла година ходих там и накрая Андреевска направи такава издъка по повод на безплатноите уроци, че....но това си е Ваша работа аз просто си написах мнението за директорката и толкоз. Не съм искала с никого да се заяждам!!!

# 14
  • София
  • Мнения: 5 549
Школата е много добра според мен. Детето ми ходи тази година там и съм доволна по няколко причини:

1. Всеки път им дават домашни, които проверяват и оценяват (за разлика от други школи, в които дават домашни, но никой не се интересува дали децата са си ги написали, дали имат грешки и т.н.);

2. За същата цена, за която в други школи децата ходят само на лекции от 8.30 до 13.00 часа (имам предвид Веди, Регалия, СМГ), нашите деца ходят и на упражнения от 13.30 до 15.00 часа, в които преподавателите се убеждават, че предаденият материал е усвоен от децата.

3. Преподавателите са конкретни и ясни още при записване на детето (а не както във Веди, Регалия и СМГ ми обясниха, че конкретния преподавател нямал значение, защото те имали общ методолог... )

4. Има постоянна и адекватна връзка между преподаватели и родители. С децата се работи, хващат се техните особености, слаби и силни страни и се прилага индивидуален подход.

5. И не на последно място - децата научават неща там.  Grinning

Това ми е мнението. Надявам се да бъде полезно.

Общи условия

Активация на акаунт