Давам откуп за изгубен фотоапарат

  • 1 488
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
Много ми беше гот, когато преди няколко дни тук един човек издири собствениците на загубен фотоапарат. Написах, че обичам глобалното село.

Случи ми се и на мен да си загубя любимия фотоапарат. Слава Богу, само с 2-3 снимки вътре, но пък много ми е терсене... Не защото е струвал едиколко си преди 4 г. и половина, когато си го купихме, а защото е свързан с много, много спомени. Искам си го обратно. Точно този фотоапарат. Нищо, че е стар модел. Нищо, че даже леко му е надраскан обектива.
Сънувам го даже. Колкото и странно да звучи. А не съм материално момиче, лесно се разделям с вещи.

Загубих го в понеделник в Банско. Или го забравих на площада, след като седяхме точно до общината с децата. Или по-късно в една кръчма, в която нямаха разни неща и решихме да се преместим на друго място. В кръчмата отричат. В общината никой не го е оставил, а имаше портиер. В полицията никой не се е обаждал.

Ако случайно някой, който го е намерил чете тук, моля да се свърже с мен. Готова съм да платя откуп.

Да не говорим, че тъй като е стар модел, ще е разправия за всеки да си намери зарядно устройство и кабел за прехвърляне на снимките.
http://www.mancoc.it/sony_vaio/schede_fotocamere/sony_dsc-f717.jpg

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 22:48 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 677
Искай и снимка с днешен вестник и някаква част от него, капачката на обектива, например.

# 2
  • Мнения: 2 013
Благодаря, че повдигна темата, Сопрано.

# 3
  • Мнения: 1 251
Успех, дано ти го върнат, но се съмнявам! Sad  Ако е някой от местните жители и е на по-преклонна възраст-едва ли имат достъп до интернет!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Вярвам в силата на форума  Praynig Praynig Praynig Praynig    и ти пожелавам скоро да ти върнат изгубеният фотоапарат, DivanaHeart Eyes Praynig  bouquet

# 5
  • Мнения: 212
Апаратът е хубав. Ако е някой дето разбира малко трудно ще ти го върне.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако е някой дето разбира малко трудно ще ти го върне.
Крайно тъпо изказване. Не всички, които разбират от фотоапарати, крадат Confused

# 7
  • Мнения: 843
   Проблемът е , че може да е намерен от деца,  тиййнове  или пройдохи,  за които  да вземат за него  30 / примерно/лв  си е  един купон.  После ще ги е срам..
   Остава добросъвестния/ доколкото/   купувач да се трогне.
       Заслужаваш да го намериш, но дори и да не го намериш, не тъгувай.   По- важното е да имаш  достатъчно ситуациии, които да ти се прииска да снимашSimple Smile)  Пожелавам ти ги!! 
      Обичам да снимам, а не съм снимала от месеци..., затова - знам какво ти пожелавам.  И ти знаеш-))
   

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 23:39 от Найка

# 8
  • Мнения: 335
Едни познати си забравиха калъфката на фотоапарата на пейката в един курорт тази година и след 10 минути - като се върнаха да я търсят - я нямаше.
Ще ми е любопитно да проследя какво ще се случи с калъфка с фотоапарат вътре.




# 9
  • Мнения: 364
Дано да ти го върнат Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 10
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
мой познат си загуби фотоапарата преди време.
Пусна обява в "позвънете", че купува фотоапарат ........И му се обадиха  ooooh!
Купи си го за 50 лв май...

# 11
  • Мнения: 2 013
Вярвам в силата на форума  Praynig Praynig Praynig Praynig    и ти пожелавам скоро да ти върнат изгубеният фотоапарат, DivanaHeart Eyes Praynig  bouquet

Много ти благодаря, както и на всички, пожелаващи ми да го намеря.
Много си го обичам, въпреки че е голям и неудобен за носене - не става в чанта, затова го и загубих, де...

И аз си пожелавам повече ситуации, достойни за снимка.

Борисе, аз даже вече не го намирам сред фотоапаратите, които се продават. Стар модел е, в момента има много по-добри в много по-компактен вид. Този, който го ползва ще има проблеми с намирането на зарядно и кабели, предполагам... Всъщност, де да знам, аз съм само фотолюбител...
мой познат си загуби фотоапарата преди време.
Пусна обява в "позвънете", че купува фотоапарат ........И му се обадиха  ooooh!
Купи си го за 50 лв май...


Отидохме днес в единствената заложна къща в Банско - нямаше нито един фотоапарат.
Да взема да пусна и аз обява?
 

# 12
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
вероятно ще ти обаждат и разни досадници...но може да опиташ.
Успех

# 13
  • Мнения: 2 013
С извинение към модераторите побутвам темата. Искам да я видят максимално много хора. Знае ли човек...

Общи условия

Активация на акаунт