Маратонки Bical - откъде в Русе

  • 885
  • 3
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 659
Нещо изчезнаха този сезон, пролетта купихме един чифт маратонки и определено си струват; цената също е приемлива. Проблемът е, че не ги намирам вече в магазините. Да не би да са спряли да ги внасят newsm78 Някой знае ли нещо? Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 299
И аз съм мн доволна от тази марка. Има ги в детския магазин в Кауфланд, както и в магазин "Далисино" до сладкарница Куба.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 659
И аз съм мн доволна от тази марка. Има ги в детския магазин в Кауфланд, както и в магазин "Далисино" до сладкарница Куба.
В Далисимо вчера бях и ми казаха, че не работели с тях Rolling Eyes, в детския в Кауфланд ще проверя и ще докладвам тези дни. Не мога да разбера защо, когато нещо се установи, че е добро и се търси, веднага или спират да го произвеждат или да го внасят

# 3
  • Мнения: 429
видях от тези маратонки в магазин усмивка. намира се на борисова срещу китайски ресторант пинко - бивш магазин за обувки кастело. дори ги поогледах. продавачката каза че са ортопедични аз все още незнам към какви обувчици да се ориентирам. сега има първите буйки на кк но май имало и по добър избор. ние обаче сме и с проблем - таткото е с плоски стъпала - т.нар. дюз табан та много се притеснявам и бебока да не стана така за това сме решили че ще вземаме само ортопедични ама какви  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт