Евро пазар-Букурещ

  • 36 321
  • 27
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 263
Чух че в Букурещ имало голям Евро пазар- нещо като Димитровград  Някой ходил ли е там-мнения и отзиви

# 1
  • Мнения: 130
Базара е огромен,малко магазини продават на дербно обаче.Представи си Илиенци 6-7 пъти по голямо е.Стоката е по разнообразна но със сходно качество.Цените...от смешно ниски до нормални,скъпите магазини се броят на пръсти.лесно се намира и отваря в 5 сутринта,ние ходим с наш транспорт,може и да има нещо организирано за пазар там но то е предимно за търговци.Неделя не работи.

# 2
  • варна
  • Мнения: 263
simon_el много ти благодаря

# 3
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Къде се намира този пазар? Как да стигна до него?

# 4
  • Мнения: 130
И аз незнам как да ти го обясня  newsm78

# 5
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
В кой район се намира? На коя улица или булевард?

# 6
  • Мнения: 4
az sam hodila oba4e ni vodqt do mqstoto s mikrobus.kazva se dragonul ro6u ili ne6to takova

# 7
Базара е огромен,малко магазини продават на дербно обаче.Представи си Илиенци 6-7 пъти по голямо е.Стоката е по разнообразна но със сходно качество.Цените...от смешно ниски до нормални,скъпите магазини се броят на пръсти.лесно се намира и отваря в 5 сутринта,ние ходим с наш транспорт,може и да има нещо организирано за пазар там но то е предимно за търговци.Неделя не работи.


Може ли да попитам къде точно се намира пазара и с каква валута се пазарува и заслужава ли си да се ходи до там на пазар. Ако може на картата да го покажеш , мисля , че ще е полезно и за всички потребители.  Grinning

# 8
# 9
Някой ходил ли е на този пазар? Казаха ми че е много голям, но бил предимно на едро. Трудно се намирали търговци, които да продавам на дребно.... Моля ви някой, който е ходил да сподели малко по-изчерпателно  Simple Smile Simple Smile

# 10
  • у нас
  • Мнения: 5 696
от страната има ли екскурзии до там вече?

# 11
  • Мнения: 2
как са им цените ? Thinking

# 12
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Някой ходил ли е тази година? Може ли да споделите как стоят нещата?

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт