имам спешна нужда от добър гинеколог

  • 3 729
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
моля ви споделете с мен името и адреса на някой добър гинеколог Благодаря Ви

# 1
  • Мнения: 1 949
За кой град?

# 2
# 3
  • Мнения: 1 949
Може да идеш в Токуда или Шейново. Телефоните за записване на час потърси в нета. Ако е много спешно и не търпи 1-2 дена  отлагане - аз съм доволна от обслужването в Торакс - там може да идеш без час, говоря за клиниката, която е на Стамболийски. Едната АГ там е Розова, другата забравих как се казваше, но съм попадала и на нея, когато Ризова е била в отпуск и съм доволна. Успех!  Peace

# 4
  • Мнения: 43
МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ

# 5
  • Мнения: 43
А, някой чувал ли е  за д-р Марияна Райчева и дали и има кординатите,преди е работила в п-ка Вита.

# 6
  • София
  • Мнения: 625
Ако все още търсиш д-р Анелия Барбова! Страхотен човек и лекар! Работи в МЦ "Полимед". Ако те интересува ще ти пратя координати на ЛС!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 908
Препоръчвам гинеколозите от Токуда,всички са добри и са професионалисти.

# 8
  • Мнения: 822
Д-р Райчева сега работи в МЦ"Хестия"
Бул. Черни Връх 68
Тел. 9622077   сл.мобилен 0887/600511
Личен мобилен 0888/370990

# 9
  • София
  • Мнения: 1 423
Чували сме за д-р Райчева, но ти нали си търсиш добър гинеколог? Има цяла тема, в която с момичетат установихме, че не са една или две недоволните от нея. Иди в Шейново или Токуда. Ако кажеш точно какъв е проблема може и да ти препотъчаме някой конктретен лекар.

# 10
Др.Дяволов работи в Майчин дом,във вторник има ч.прием в 216к-т
от 17-19ч.аз съм много доволна!



Десс,пожелавам ти да не е нещо сериозно!
Успех!

# 11
  • Мнения: 242
д-р Ташков-ТИНА КИРКОВА Peace

# 12
  • Мнения: 43
Благодаря Ви за съдействието. Насочих се към д-р Райчева защото ме излекува от силно възпаление на яйчниците,а мнението на друг гинеколог беше операция.След това благодарение на нея имам 10годишен син.Имах патологична бременност т.е. 9 месеца на легло болници и инжекции.След това загубих кординатите й . С моя съпруг пожелахме второ дете двата опита бяха несполучливи т.е. два спонтанни аборта,съответно се отказахме,но сега имам мамологичен проблем и единственото лечение е бременност с кърмене за това ми трябва добър гинеколог, защото нямам право на грешки.При евентуален спонтанен аборт ще се усложни проблема с гърдите.

# 13
  • Мнения: 43
Ако имате и друго мнение споделете.Благодаря!!!

# 14
  • Мнения: 43
Доре, би ли ми казала коя е темата за я прочета и взема решение  дали пак да посетя Райчева.
 

Общи условия

Активация на акаунт