Какво ви е мнението за СУШИЛНИТЕ

  • 7 689
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте мами,
Май тук трябваше да побликувам темата си
 Имам огромно желание да си закупя сушилня, но ме притеснява факта, че излизали намачкани и с един номер по-малък. Споделете мненията си и опита си.
Сега има сушилни с опция лесно гладене и освежаване и ако ги извадя веднага ще избегна ли гладенето(основно то ме притеснява)?
Ето моделите, които съм си харесала, а ако вие имате предложения да ги погледна и тях. 
http://ritoni.com/products.php?product_id=3326&section_r=technics
http://ritoni.com/products.php?product_id=4412&section_r=technics

# 1
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Имаше такава тема преди близо една година,и доколкото си спомням от мненията в нея, не е имало такива оплаквания от съфорумки ползвали сушилня PeaceАко искаш пусни търсачката ,пък може и да я намериш,но спомените са ми,че задължително трябва да се гледат етикетите на дрехите,като ги пускаш,за да се избегнат такива инфекции Mr. Green

# 2
# 3
  • Мнения: 575
Според мен се откажи и от двата модела, особено ако ще работят в помещение в което стоиш. Адски шумни са. Аз преди имах някаква немска неизвестна марка, стара, но сушеше много бързо и тихо. Сега понеже цялата кухня ми е с уреди инокс взехме този модел на Индезит, не съм доволна от нея. Толкова е шумна, че като работи се чува през три стаи. И суши много по-бавно от предишната ми. Сега се оглеждам за нещо по-хубаво.

# 4
  • Мнения: 2 266
Имам сушилня и я ползвам.Нито дрехите излизат по-намачкани,нито с един номер по-малки.Ако гледаш етикетите на дрехите както ти е казала danidji няма да имаш никакви проблеми.Тази сушилня,която аз ползвам работи около 1 час и е много шумна.Незнам как се казва.

# 5
  • Мнения: 63
Ако се суши за по-кратко време това не намачква ли повече дрехите? Имайте на предвид, че НЕ ИСКАМ да гладя след това. Аз си мисля, че на по-бавно сушене е по-добре за ненамачкването. Ако греша ме поправете.
 Колко време отнема на една сушилня да изсуши дрехите, защото гледам модели на GORENJE, при които максимума време за сушене е 1 час, а има сушилни при които е 2:20.

Последна редакция: сб, 13 сеп 2008, 22:45 от didka_80

# 6
# 7
  • Мнения: 22 525
Ако се суши за по-кратко време това не намачква ли повече дрехите? Имайте на предвид, че НЕ ИСКАМ да гладя след това. Аз си мисля, че на по-бавно сушене е по-добре за ненамачкването. Ако греша ме поправете.
 Колко време отнема на една сушилня да изсуши дрехите, защото гледам модели на GORENJE, при които максимума време за сушене е 1 час, а има сушилни при които е 2:20.
Моята е автоматична,сама си определя дължината на сушене и е около 1,1/2 за устойчишите материи при пълно сушене.Но памучните материи се свиват,не знам от какво зависи.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
необходимо зло в студени и влажни дни.
Иначе си е чист паметник.

# 9
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Мнението ми за сушилните е повече от добро.
Един от най-полезните уреди в къщи...Вече не бих се разделила с нея  Peace

Общи условия

Активация на акаунт