Брадавици при малките деца на вирусна основа

  • 1 574
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте! Дъщеричката ми е на 4г. и 10м. Преди една година й излезна малка брадавичка на бузката под едното оченце, заведох я на детски дерматолог и брадавичката изчезна след като се третира с течен азот. Тази година и се появиха две нови брадавички, едната пак на бузката, другата на клепача на едното оченце. Пак я заведох при д-р Петкова в кожния диспансер в Пловдив, но този път тя ме посъветва да отидем при очен хирург за консултация. Отидох ме и ни казаха, че брадавичката на окото трябва да се махне при пълна упойка, защото е малко детенцето. Нещото което ме притеснява е че детенцето ми трябва да го подложим на пълна упойка, знам че медицината е много напреднала но все пак. И още нещо с направените консултации с доктори ми казаха, че след като се отстранят брадавичките няма  гаранция, че няма да се появят отново. Моля Ви дайте ми някакъв съвет за тези брадавици. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 4 053
консултирай се и с други специалисти

# 2
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Аз мисля да не подлагате детето на такива мъчения и това си е стрес за него както и за вас.Моят съвет е да го заведете в Боян Ботево.Там има една жена която е гледачка и тя може ба бае за такива брадавици.Това го казвам от личен опит и на моята майка и бяха излязли брадавици и тя и ги излекува(премахна)и повече на са се появили.Това  селище се намира по пътя за Хасково  като се отбива  в Горски Извор за Карджали.Карате все направо и по патя има  указателни табели.

Общи условия

Активация на акаунт