kosopad po vreme na karmene

  • 875
  • 5
  •   1
Отговори
rodih predi 3 meseca i sega zapo4na da mi pada kosata.
kakvo da pravq????????

# 1
  • Мнения: 178
ООО,същия проблем,половината ми коса я няма.Док ми обясни,че кърмачката трябва да взема добавки(пия МАТЕРНА за кърмачки) иначе минералите и витамините ги изсмуква от твоя организъм и страдат зъбите, косата и др.Мисля,че и хормоните имат своята роля.При мен косопадът намаля,но съм родила преди 6 месеца  LaughingСлед известен период косата се възстановява напълно-и след първото ми раждане бях така.

# 2
  • Мнения: 1 671
След раждане е нормално да пада косата, каквото и да правите нищо няма да помогне, просто този перод трябва да отмине.  Hug

# 3
  • Мнения: 91
Аз бях така през цялото време докато кърмех до 9месец вече си мислех че ще остана без коса когато спрях да кърмя постепенно отшумя и проблема имам приятелка която пиеше витамини и какво ли не но не помагаше и при нея след спиране на кърменето спря и косопада

# 4
zdraveite mai4eta.sled izmivane oblivaite kosata s otvara ot kopriva.moje da si napravite i losion ot kopriva.napulvate edin burkan s kopriva i q zalivate sus silna rakiq ili spirt ot aptekata.prestoqva 20 dni sled tova s pamuk se vtriva v korenite na kosata .pomaga i pri purhut.koprivata pravi 4udesa s kosata.celuvki

# 5
  • Мнения: 982
Аз бях така през цялото време докато кърмех до 9месец вече си мислех че ще остана без коса когато спрях да кърмя постепенно отшумя и проблема имам приятелка която пиеше витамини и какво ли не но не помагаше и при нея след спиране на кърменето спря и косопада

Не мисля, че кърменето е виновно за косопада!

И като  даваме примери със себе си, аз кърмих 3 години, и да ти кажа, доста коса си имам, въпреки, че по твоята логика трябваше да съм плешива. Simple Smile
Оказа се, че напук на прогнозите, един зъб нямам развален за това време, коса, кожа, нокти са ми в добро състояние.

След раждане е нормално да пада косата, каквото и да правите нищо няма да помогне, просто този перод трябва да отмине.  Hug

С това съм съгласна.

Общи условия

Активация на акаунт