73 у-ще, какво да очакваме

  • 1 426
  • 10
  •   1
Отговори
Мнение за г-жа Карина Васева 73СОУ - немски ез.

# 1
  • Мнения: 2 708
Много странна тема newsm78

Заглавието казва едно, вътре пък, има едно изречение, което не е въпросително, в същото време май иска да пита нещо #Crazy

Вие като сте записвали детето в това училище, не сте ли проверили нещата, които ви интересуват, не сте ли се поинтересували за това онова?

Пък и даден учител какъв е - ми ще видим! Ако е "отврат" - какво, ще сменяте училището ли? И за едни може да е "е..си боклука" (според техния речник), а други да казват, че това е прекрасен учител, педагок, човек, професионалист и т.н.

Аз лично, смятам да си направя и си правя своите си изводи за учителите. От родителски срещи, от разговори между учителя и други родители, лични разговори, когато се налага, от това, което чувам от децата, от форуми детски включително, ако има инфо по темата, интересно ми е да чуя и мнение на други родители в непринудените разговори покрай родителските срещи. И в интерес на истината, винаги е имало родители, които за една и съща ситуация и за едни и същи учители, са били на коренно противоположно мнение. Wink

Пък и цяла тема, с това разказвателно изречение newsm78 Thinking.........
Зададе си въпроса в темата, и явно ти се е искало на секундата някой да почне да лее помия ли, или хвалебствия и понеже никой не отговори там в рамките на 19 минути- хайде цяла тема.

Или нещо много те е притеснило от родителската среща? Thinking

 Просто ми е интересно и не се заяждам.  Peace

# 2
  • Мнения: 15
Учителката е много добра, прави компромиси, добре общува с децата, могат да я чувстват близка и да и се доверят.Няма как да не я харесат учениците.Тя е една от най-добрите от 4те учителки, които преподават немски на 8 клас (Чотрова, Васева, Павлова и Хранова).

# 3
  • Мнения: 7
Благодаря Ви "Хубава жена"

Аз бях на родителска среща и от казаните "между другото неща" си направих 
подобни изводи, че успява да бъде близка с децата и те да и се доверяват, това
е много важно в тази възраст и при условие, че прекарват целия ден с нея, другото важно нещо е да съумее да създаде добър колектив и разбира се да ги научи на немски.

Успех през новата учубна година 

# 4
gospojata se kazva DARINA, a ne KARINA. Dobar prepodavatelq, a v sa6toto vreme i priatel! Flutter

# 5
Познавам въпросната госпожа от доста години (от времето, когато все още беше кандидат филолог)  и мога да кажа само, че за всеки би било истински късмет тя да учи детето му!!!! По-добър преподавател от нея едва ли има (колкото нея добър вероятно, но по-добър не вярвам). Знам със сигурност, че учениците много я обичат, защото ги разбира много добре, не страни от проблемите им, а и като специалист по немски е много добра. Ако не си обичаше работата, училището и учениците със сигурност мизерната учителска заплата нямаше да я задържи толкова време в училище! В днешно време е доста трудно да се намерят добри учители за децата ни, които работят не защото другаде не могат да се реализират, а защото наистина обичат професията си!

# 6
Здравейте!
Явно има и други като мен, които не знаят нищо за учителите в 73-то, а са си пратили детето там. Искам само да попитам дали някой знае нещо за госпожа Чотрова?

# 7
И моята госпожица е в класа на г-жа Чотрова, надявам се да е добър педагог  Praynig

# 8
Моята дъщеря снощи каза че се е запознала с момиченце от бившият клас на г-жа Чотрова и е казала че ги очакват контролни всяка седмица, и че била много строга. /Което мен лично ме радва защото ще има контрол/  Peace

# 9
  • Мнения: 6 052
Моя син беше в класа на госпожа Чотрова /сега е 12 клас/. Госпожата е  взискателна и строга по отношение на езика,но иначе е много фин и внимателен човек. Peace

# 10
Много се радвам да чуя това от НЕЗИТО, аз не съм разочарована че е строга г-жа Чотрова, даже напротив се зарадвах, защото ако тя не ги стяга за нас родителите става много по-трудно /а така да си знаят, че не може да се минава между капките/  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт