Какво преставлява реанимацията в АГ-Варна?

  • 1 104
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Може ли някой да ми кажа какво точно означава да си в реанимацията(за АГ-Варна ме интересува). Това стая с няколко човека ли е? Може ли да телефона да е при теб и как ще стане това след като след опрацията те закарват направо там? А на същия етаж ли е реанимацията?
Благодаря ви предварително.  Hug

# 1
понеже никой не ти е отговорил до сега, ще ти кажа как беше през 93год. предполагам, че не е много изменено. в стая по две жени. баня и тоалетна /мисля че на двете съседни стаи беше/. операционните са на същия етаж. нищо страшно и подтискащо. просто отделение с повишена степен на наблюдение и грижи и строг пропускателен режим. поне тогава и пиле не можеше да прехвръкне, но и като цяло в цялата болница си беше така....   Grinning

# 2
  • Мнения: 99
Ами зависи къде раждаш.Аз раждах на ВИП етажа,там реанимацията е с две легла.Няма никакви екстри освен леглото,на което лежиш.Ако имаш компания на другото легло може и да си поприказваш с нея,ако се чувстваш добре.Общо взето лежиш и не ставаш/защото не можеш/-аз бях секцио.Акушерките те наблюдават през голямо стъкло от съседната стая.Иначе можеш да ползваш личния си телефон,както и да влезе твой близък да те види.Така беше при мен.

# 3
  • Мнения: 399
Ами зависи къде раждаш.Аз раждах на ВИП етажа,там реанимацията е с две легла.Няма никакви екстри освен леглото,на което лежиш.Ако имаш компания на другото легло може и да си поприказваш с нея,ако се чувстваш добре.Общо взето лежиш и не ставаш/защото не можеш/-аз бях секцио.Акушерките те наблюдават през голямо стъкло от съседната стая.Иначе можеш да ползваш личния си телефон,както и да влезе твой близък да те види.Така беше при мен.
Иаз раждах на ВИПа и при мен беше така,както е описала rosalin, с разликата,че бяхме 3 родилки! Намира се точно срещу операционната зала.

# 4
  • Мнения: 4 335
Да кажа и аз за реанимацията Wink(инфото ми е от март 2008) WinkОперационните са две в края на коридора,реанимацията са стаите от дясно,а от ляво са родилните зали.В стаите бяха по 5 легла,но в стаята в която бях аз бяхме 3.На другия ден едното моми4е го ка4иха в стаята и останахме 2.Има телевизор на монети,собствения си телефон можеш да го използваш разбира се PeaceА там те закарват направо с леглото,още в операционна те местят на леглото и те забутват до там WinkНе го мисли много,вси4ко ще мине добре Hug

# 5
  • Мнения: 399
ive7aaa,за ВИПа ли говориш? Shocked

# 6
  • Мнения: 4 335
ive7aaa,за ВИПа ли говориш? Shocked
Не,за долната реанимация Simple Smile

# 7
  • Мнения: 399
ive7aaa,за ВИПа ли говориш? Shocked
Не,за долната реанимация Simple Smile
Ааа,оки! Peace

Общи условия

Активация на акаунт