Витамини за бременни

  • 477
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 737
Бихте ли ми препоръчали някакви витамини за бременни, различни от Матерна, защото последния месец от нея започна много да ми се гади и ми става лошо за около 2ч, след като съм я пила.

# 1
  • София
  • Мнения: 384
И аз бях така, и моят лекар ми предписа- Оzone-Витамини и мултиминерали.Английско производство.От тях не ми става лощо,а и са по-евтини-5 лв.

# 2
  • Мнения: 5 299
Ами тук ще ти препоръчат доста неща,но по-добре се консултирай с лекарката си,а и не е задължително да ги пиеш щом ти става лошо-сега е сезона на плодовете и можеш спокойно да заместиш с пресни плодове bowuu

# 3
  • Мнения: 2 220
Да, наистина вече не е необходимо да ги пиеш. Аз ги спрях преди около 2 месеца и си хапвам пресни плодове и зеленчуци, мисля, че това е по-добрия вариант. Още повече пък, че ти става лошо - зарязвай ги директно.

# 4
  • Мнения: 1 873
Ами тук ще ти препоръчат доста неща,но по-добре се консултирай с лекарката си,а и не е задължително да ги пиеш щом ти става лошо-сега е сезона на плодовете и можеш спокойно да заместиш с пресни плодове bowuu
Напълно съм съгласна!Иначе аз препоръчвам Top Levure.

# 5
  • Мнения: 1 737
Аз плодове ям по 1кг на ден, без да броя дините и пъпешите, отделно толкова и зеленчуци...

Обаче заради калция и желязото искам да пия допълнително и витамини... А и се чуствам доста по-уморена, като спрях Матерната. Ще погледна в аптеката за тези, които сте ми написали.

Общи условия

Активация на акаунт