Изпитна треска!

  • 10 626
  • 61
  •   1
Отговори
Здравейте,предстои ми да завършвам висшето си образование,но са ми осатани 2 изпита,които не искат да ми дават.Не знам какво да измисля-ако имате идеи-чакам съвети!Чудя се вече-с учене не става-колкото и да уча-всеки път едно и също.Само да спомена,че уча право и е мнооого трудно-повярвайте,с кориците ги изядох тия учебници,но не става и това е.Винаги намират за какво да се заядат!С преписване не става,защото изпитите са устни.
Хайде помогнете,ако ви хрумне нещо Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 162
Е, какво очакваш да ти кажем? Да подкупиш преподавателя ли??? С учене и преписване не ставало #Crazy Ще учиш - това ще правиш! Зная, че е трудно и аз съм минала по този път. Ама, ще извиняваш, но сядай да учиш вместо да чакаш някой да ти даде съвет от форума как да си вземеш изпита. Това е абсурдно!

# 2
  • София
  • Мнения: 62 595
Проучи възможностите да се явиш при други преподаватели по тези предмети.

# 3
Ей пак нападки.Не съм и споменавала да подкупвам преподавателя-просто очаквам идеи-ей това със явяването при друг е добра идея например.
Захир,ти какво си учила ако не е тайна.Снощи не съм спала,предните вечери почти същото,лятото ми мина в четене,така че не можеш да знаеш уча ли или не!В крайна сметка днес пак ме скъсаха.
Ако някой друг има предложения,с радост ще ги чуя! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 340
Има два варианта: 1) или тези то4но преподаватели, по някаква при4ина са сериозно предубедени срещу теб и искат да те прецакат или 2) просто не ти стига акъла да ставаш юристка.  Айде сега не е казано, 4е всеки, който е приет да у4и някаква специалност непременно трябва да завърши.  Стават предостатъ4но недоразумения...

# 5
  • Мнения: 2 024
Имам позната която завърши право, но докато учеше непрекъснато следеше политически и обществени събития.Четеше вестници като "Труд", гледаше телевизия "Европа". Ти имаш ли обща култура или разчиташ само на учене от учебниците?

# 6
  • Мнения: 1 289
И аз мислех да пускам подобна тема:)

Предстои ми дипломиране в петък (завършвам магистратура) и както винаги умирам от страх - свива ми се корема, изпотявам се, вие ми се свят и т.н. изпитни симптоми... Mr. Green
При мене проблемът е, че не обичам публичните изяви, особено пред комисия... От друга страна си знам материала, но се притеснявам да не си глътна граматиката. #Crazy

Дано дадете и някое съветче и на мен Praynig


# 7
  • Мнения: 156
Чети още по-здраво!  Явно не е достатъчно. Ще успееш!!! Peace

# 8
  • Мнения: 156
Doby80, успех на изпитите и успешно дипломиране!!!!  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 289
Благодаря (то самото дипломиране остана) bouquet Да стискате палци!!!

На авторката искам да кажа да не прибягва до подкупи, че току виж се озлобили повече. Все някога ще им писне да те гледат (буквално) и ще те пуснат, няма как Simple Smile

(И аз между другото съм имала такива проблеми, но няма как - все се намират някои такива преподаватели - трудни..)

# 10
  • Мнения: 9 162
doby80 , спамя извинете ама сиамската котка в подписа ти е много яка !!! Каква е мъжка или женска

# 11
  • Мнения: 1 289
Мерси!! Котарак е Simple Smile

# 12
Doby 80,успешно завършване ти пожелавам.Ще стигна и аз до там-вече съм на финала все пак-2 семестриални ми остават и после държавните.Ти какво учиш?Да не се окажем колежки Laughing
Моля Ви,не поставяйте общата ми култура под въпрос.НЕ съм някоя разглезена лигла дето си няма друга работа.За първи път ме късат 2 последователни пъти на изпит!Сериозно съм притеснена!

# 13
  • Мнения: 1 289
Не се съмнявам, че ще се справиш - все пак само 2 изпита ти остават - правото не е лесна работа Simple Smile
Аз завършвам сега ГИС (Географски информационни системи) в Софийския, а иначе съм завършила УНСС (икономическа социология). Хем ми е притеснено, но пък като си помисля, че ще ми се махне от главата - поне това ме амбицира:) Благодаря ти за пожеланията  bouquet и аз ти желая успех с последните изпитания  Peace

# 14
Да ,doby80-добра идея е това с амбицирането.Сили не ми останаха,но няма как-ще се боря до край! Simple SmileИначе ти е хубава специалността.Да пишеш като се дипломираш-ще пиша и аз ако има какво!Май няма да ни дадат съвети-така си и знаех,но поне си казахме мъката дето се вика Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт