неспокоен син

  • 673
  • 9
  •   1
Отговори
Имам син на 1 година и много неспокойно спи вечер. Като заспи, спи около час и след това на всеки половин-един час се събужда, пие вода и заспива. И така цяла нощ. На обяд пак е същото - не спи спокойно. През цялото време е така. Стана 1 година вече. Моля, помогнете!

Цитат
imam sin na 1 godina i mnogo nespokoyno spi ve4er kato zaspi spi okolo 4as i sled tova na vseki polovin edin 4as se sabujda pie voda i zaspiva.i taka tsyala no6t.na obed pak e sa6toto ne spi spokoyno.prez cyaloto vreme e taka stana 1 gonida ve4e.molya pomognete! Cry



------------------------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 04:17 от Mamma

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моят син беше така до 1г6м
Имай търпение - синът ти ще започне да си спинка спокойно цяла вечер Hug

# 2
  • Мнения: 1 512
А от кога така спи неспокойно?.Ако е от скоро може да се дължи на никненето на зъбче. При нас неспокойният сън се дължи на пробождане на първото зъбче.

# 3
  • Мнения: 112
А от кога така спи неспокойно?.Ако е от скоро може да се дължи на никненето на зъбче. При нас неспокойният сън се дължи на пробождане на първото зъбче.
Кога си сдобихте с него? (Да ви е бяло и здраво!!!)
Аз съм в очакване, но освен побелял венец ниско долу към костта -още нищо няма.


А когато малката спи неспокойно пробвам различни неща-или се дооригва, или просто й е хладно и заспива по-дълбоко, ако я завия с още една завивка.

 nefi81 , дано се успокои детенцето и много хубави сънища ви желая! Hug

# 4
  • Мнения: 306
При нас този неспокоен сън се дължеше на огромно количество бактерии в урината,не искам да те плаша но децата които са добре не стават през половин час,и моята беше така от както се оправи нямаме никакви проблеми със съня, по добре пусни изследвания.Това е моето мнение от личен опит Peace

# 5
  • Мнения: 117
Моят син е на година и 9 месеца и рядко се случва да спи спокойно преа по-голямата част от ноща.
Постоянно се събужда, вика Мамо,Мамо и трябва да го гушкам и приспивам отново, после като си легна и аз, като, че ли е малко по-добре, но пак се буди и пак гушкане, успокояване... Освен това пие много вода пълня му шишето по 2-3 пъти обикновено, а съм стигала и до 8 пъти.
Понякога се питам дали ще ми се случи някога да се наспя? Освен това винаги тябва да го приспивам, не разбирам тези майки, които оставят децата си и те спокойно си заспиват сами, това е нещо непонятно и невъзможно при нас. Мисля, че проблемът идва от характера му-много е впечатлителен и емоционален и не иска да остава сам, ние си лягаме по-късно ( иначе си спим заедно) и той преди да заспи все ме дебне, дали няма да го оставя. Надявам се с времето да се поуспокои.

# 6
благодаря за успокоението,дано стане и при нас така,сега сме на 1г 1м имаме още 5 месеца Thinkingто при всяко дете е различно.всеки ден се надявам дано е тази ноща от когато ще почне да заспива Sadоще не е дошъл деня за нас да спи спокойно.пуснахме и изследвания добри са Thinking

# 7
  • Мнения: 4 433
Ще отмине спокойно Hug
Алекс също много се будеше,на нощ изпиваше по 2 големи шишета с вода #Crazy
Изникнаха кучешките,сега не мърда Mr. Green

# 8
  • Мнения: 9 973
и ние сме в този отбор
отдавна вече свикнах Grinning

# 9
  • Мнения: 2 494
Мила, съчувствам ти и те разбирам, моята дъщеря имаше такъв " период" от около 1 месец до почти 2 годинки  Crazy Hug не всяка вечер беше по цяла нощ неспокойна, но е имало месеци наред така, заспиваше само гушната в мен, после тъкмо стана и тя се събуди, на всеки час пие вода или просто рев и т.н. Познато ти е Hug
Нали обаче не си мислиш, че като стане на година и половина и всичко се оправя от раз, с времето стават по-редки тези нощи и постепенно изчезват  Hug Peace
Аз след 2 и половина разбрах какво е да легнеш вечер и да станеш сутринта чак  Hug
Дано по-скоро се успокои детенцето!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт