Отново въпрос по темата слинг

  • 518
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Изчетох писаното за слинговете къде ли не, но пак нещо не се справям и реших да питам.

Направих си слинг с халки - 2 м х 0.80 м, хасе. Супер трудно намърдвам бебо вътре, а и като гледам хич не му е удобно нещо. Та въпроса ми е в тази поза, в която той стои лице в лице с мен, изправен, къде пада тежестта на тялото му и как трябва да са му разположени крачетата. Смачкват се така както го поставям аз - така ли трябва да бъде?

И за лежащата поза - главата му винаги е много свита към тялото. Така ли трябва да бъде?

Придържам ли бебето докато е в слинга, или плата трябва да свърши тази работа без никаква моя намеса?

Да спомена, че става дума за бебче на малко повече от 20 дни.

Мерси   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 185
Имам слинг шал и слинг халки. С шала се справям чудесно, но с халките съм в твоето положение. До колкото знам в позата лице в лице слинга трябва да минава под коленцата на бебо, а не под дупето, но ето тук се проваляме (той ли много шава?!!??), другите пози не съм ги пробвала. Иначе, когато реша да го нося в халките го придържам иначе ще тупне със сигурност. Така че ще следя темата, дано се включи някой по-компетентен!

# 2
  • Мнения: 1 900
Моят съвет е да се видиш лично с някоя по-опитна мама за да ти покаже и обясни на практика как стават нещата. Peace

# 3
  • Мнения: 1 170
Моят съвет е да се видиш лично с някоя по-опитна мама за да ти покаже и обясни на практика как стават нещата. Peace
...или потърси филмче с различни начини на поставяне в нета Peace

# 4

Общи условия

Активация на акаунт