Къде в София изследвания за вируси (ЦМВ)?

  • 1 628
  • 4
  •   1
Отговори
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 311
Здравейте мами!
Някой знае ли в коя лаборатория в София мога да се изследвам за цитомегаловирус и др. херпесни вируси?
Случайно ако това е възможно във Вирусологията на ВМА - каква е процедурата?
Всякакви предложения ще са от помощ Simple Smile

# 1
  • Мнения: 16
Аз си правих изследване за херпес преди месец в института по вирусология,   който се намира точно срещу централния Софийски затвор, там правят мисля, пълен набор от изследвания за различни вируси, но зная специално за херпесите, че и в лабораториите от веригата Цибалаб ги правят. Цената май е същата катоо в института. Виж контактите им (на Цибалаб) б Гугъл и им звънни да ги питаш конкретно за някое изследване, което те интересува, а ако там не става виж в този институт, Успех

# 2
  • Мнения: 2 522
Здравейте мами!
Някой знае ли в коя лаборатория в София мога да се изследвам за цитомегаловирус и др. херпесни вируси?
Случайно ако това е възможно във Вирусологията на ВМА - каква е процедурата?
Всякакви предложения ще са от помощ Simple Smile

Вирусолоичната лаборатория към Детската педиатрия - държавна лаборатория с ИСТИНСКИ резултати.

# 3
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 311
Благодаря за отговорите!
Сторм76, къде е тази Детска педиатрия?За съжаление на съм от София и нещо не намерих в гугъл кое е точно....

# 4
  • Мнения: 2 522
Благодаря за отговорите!
Сторм76, къде е тази Детска педиатрия?За съжаление на съм от София и нещо не намерих в гугъл кое е точно....

Детската педиатрия е част от Медицинска Академия и се намира до Военна болница на бул. Иван Евстатиев Гешов, на самото кръстовище.

Общи условия

Активация на акаунт