Космите на ръцете - да ги "щавим" или не?

  • 11 756
  • 86
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз от един месец си махам космите на ръцете. Никога не съм имала много косми - само мъх и са руси, но това лято нещо ми хрумна, че ме дразнят и ги махнах с епилатор. Засега нямам оплаквания, не растат бързо и слава богу - НЕ ПОДКОЖНО!  Rolling Eyes Само не знам как ще е за в бъдеще... Дали да продължавам да ги махам или да не го правя повече. Вие какво правите по тоя въпрос?

# 1
  • Мнения: 2 693
Махам ги с епилатор като ме удари сачмата Grinning !
Промяна няма /в гъстотата/, само дето си е много гот с голи ръце лятото Grinning ! А и растат доста бавно Wink .

# 2
Цитат на: bobolenta
Махам ги с епилатор като ме удари сачмата Grinning !
Промяна няма /в гъстотата/, само дето си е много гот с голи ръце лятото Grinning ! А и растат доста бавно Wink .


Sa6oto ili s kola maska,pravia go vinagi,moite sa6o sa malko i mislia,4e e mnogo esteti4no! Grinning

# 3
  • Мнения: 5 241
Немога да се понасям с косми и затова където имам съм ги махнала (без косата разбира се) Wink На ръцете си ги махам с кола маска.В началото ръцете ми станаха на малки папчици,но вече го нямам този проблем и се чувствам страхотно  Laughing А и почти нямам вече косми по ръцете  Party

# 4
  • Мнения: 654
Grinning Aз ги махам от години с епилатор-мисля ч3е е доста неженствено да имаш косми там.Ръцете са изключително важна част от тялото и си заслуючват вниманието.Преди ги махах с крем,но по-добре е с епилатор Grinning

# 5
  • Мнения: 596
Az su6to sum na mnenie, 4e trqbva da se mahat. Kosmite na rucete sa su6to tolkova nekrasivi, kolkoto i tezi na krakata.
Li4no az gi maham s epilator i rastat mnogo bavno i redki.
Edinstvenoto, koeto smqtam, 4e ne trqbva da se pravi e da se brusnat.

# 6
  • Мнения: 2 655
Разбира се.
Аз ги махам от години.
Може би заради лятото и огромното удоволствие да си видя ръцете гладки.
Така "заразих" и няколко приятелки, само като си поставя ръката до тяхната и те вече тичат при козметика Laughing  Laughing  Laughing  Laughing .

# 7
  • Мнения: 5 539
Само от любопитство - космите до рамото ли ги махате или само до лакътя? Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 500
Цитат на: lilita
Само от любопитство - космите до рамото ли ги махате или само до лакътя? Simple Smile


Аз не винаги до рамото, защото са много тънки. Понякога целите ръце, понякога до малко над лактите, повечето ми са от там надолу.

# 9
  • Мнения: 2 693
Цитат на: lilita
Само от любопитство - космите до рамото ли ги махате или само до лакътя? Simple Smile


Това, което имам над лакътя, трудно може да се нарече косми, но махам докато усещам скубане. Grinning

# 10
  • Мнения: 5 539
И аз до лакътя, по-нагоре няма смисъл, то е само мъх едва видим и рус Laughing

# 11
  • Мнения: 5 647
Аз си ги махам с кола маска и съм много доволна Laughing

# 12
  • Мнения: 4 458
с кола маска! или лазарна епилация! Що се мъчите с тия епилатори???Де да знам може би аз не мога много да издържам на болка ама това ми се струва мазохизъм  Confused Stuck Out Tongue

# 13
  • Мнения: 5 539
А кола-маската по-малко ли боли от епилатора???
Сериозно питам, никога не съм ходила на кола-маска. Сега събирам смелост да отида за триъгълник, но някакси не си го представям как ще се разкрача там да ме скубят Embarassed

# 14
  • Мнения: 5 500
Цитат на: lilita
А кола-маската по-малко ли боли от епилатора???
Сериозно питам, никога не съм ходила на кола-маска. Сега събирам смелост да отида за триъгълник, но някакси не си го представям как ще се разкрача там да ме скубят Embarassed


С колата е по-бързо, а с епилатора, поне за мен беше като бавна смърт. А за това, че ще те гледат, това им е работата, козметичките са като гинеколозите Wink всеки ден гледат и всеки ден едно и също Wink тъй, че смело напред Sign Exclamation

Общи условия

Активация на акаунт