Първата ви целувка...

  • 13 130
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Извинявам се ако такава тема вече има, но търсих и не можах да намеря...Та днес колеги си говореха как първите им целувки са били много вълнуващи и едни от най-хубавите им спомени останали от "гаджлъка"...Аз да кажа нямам никакви спомени от първата ми целувка  Embarassed. (Да допълня ставаше въпрос за истинските целувки, а не по бузките на пример като в градината.)Знам че съм имала целувки преди да срещна съпруга си, но никоя от тях не ми е направила впечатление за да я запомня и разказвам с подробности. Виж първата ми целувка с мъжа ми си я спомням секунда по секунда. Интересно ми е да попитам вие спомняте ли си първата ви целувка? Разкажете

# 1
  • Мнения: 2 005
Със съпруга ми - да спомням си я ...Беше вълнуваща и страхотна  Joy Но пък от гаджелъка - никак не се сещам ... newsm78 А, тази за която си спомням и не мога да забравя беше точно на 8 март , в ресторанта където ме покани да празнуваме ... Hug Ох, връщаш ми хубави и приятни спомени ... Wink

# 2
  • Мнения: 2 448
Да, и сега ще започне едно дружно обясняване как целувките с други мъже преди законния направо се питаме целувки ли са били това.  Thinking Joy

# 3
  • Мнения: 4 292
Първата със съпруга ми беше страхотна, разтърсваща. Колкото и банално да звучи. А по принцип първата беше ужасна, момъка се опита да ме задуши с езика си, едва не повърнах.  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 871
Да, и сега ще започне едно дружно обясняване как целувките с други мъже преди законния направо се питаме целувки ли са били това.  Thinking Joy

Дефинирайте целувка, моля. Да не ставта недоразумения Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 229
...А по принцип първата беше ужасна, момъка се опита да ме задуши с езика си, едва не повърнах.  Twisted Evil

Горе долу същото. Joy

Не виждам защо се отдава такова значение на "първите" неща - първа, десета, все тая.
Първата с различни хора си е по свой начин специална, но защо пък най-най-първата да е нещо по-особено от първата с някой друг?! newsm78

# 6
  • Мнения: 3 423
Помня почти всяка първа целувка със
значимите за мене мъже. Страхотна е.
Още по-разтърсващ е мигът преди нея.
Непосредствено, преди да се впиете...

# 7
  • Мнения: 231
Първата беше ужасна, то като не си го правил никога от къде да знаеш как става, пък момъка и той беше 13-14 годишен и на него му е първата целувка, та само едни зъби чувство за гадост помня Sick

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Беше изненадваща и ..... мокра Mr. Green Момъкът не ми беше гадже. Беше точно на 13-я ми рожден ден Simple Smile Или 12-я newsm78 После поне още две години не се наслаждавах на целувките. После се влюбих за първи път и открих топлата вода. Уааааау Kissing Heart

# 9
  • Провинция
  • Мнения: 509
Моята първа целувка..... Joy rotfImao rotfImbo Бях на 12-13,а той с две години по-голям от мен.Беше мачото на компанията.Беше баткото и беше се целувал с всички други,само не и с мен Crazy Заведеме в мъжкото им скривалище-един тунел ли е гараж ли е,какво е и до ден днешен не знам....Голямо,дълго и тъмно като тунел..Сега от там минават просто разни кабели за нещо си.... Shocked Та...господина ме заведе уж да ми покаже нещо там и ми вика,че ме харесва  Crazy Blush и си станахме гаджета  doh ...Идва ред на първата целувка...
Той:Ми вече като сме гаджета трябва да се целуваме.
Аз:Аз не знам как става,срам ме е.
Той:Спокойно.Слушай ме-затвори си очите и отвори устата си.
Аз:Ама...
Той:Аз ще те прегърна и ще те целуна.
Аз:Ми добре.
Той:Ама и езика да си изпелезиш.
Затварям аз очи,със зеинала уста и едва показвам езика си...  Tired По едно време само усещам как ме  е хванал за раменте и ме "целува"страстоно ..... #Crazy Че той горкия как си бях отворила устата само си нпъха езика в моята и започна да го върти и да ме лигави  ooooh! rotfImao rotfImbo Боже мили,като се сетя колко мокра бях после по устата-от носа до брадичката в лиги  doh
Иначе вече първата ми сериозна целувка беше ....  newsm78 не я помня всъщност....всяка първа целувка с ново гадже е вълнуваща.Особено,както някой се беше изразил по-горе-"още повече момента преди да се впиете"

# 10
  • Мнения: 2 180
12.01.2004 г. - точно с момчето, което харесвах тогава - на неговия рожден ден. Беше вълнуващо, но до гаджелък не се стигна, защото той ме пита: "Искаш ли да ходим", а аз отговорих "Къде?"  ooooh!

# 11
  • Мнения: 1 312
Между етажите във входа,треперещи от страх някой съсед или по-лошото-родител да не излезе и да ни види Crazy
Аз на 13,той на 16...
Щеше да ме удави просто.
Езикът му имитираше движенията на бормашина hahaha

# 12
  • София
  • Мнения: 23 072
... Езикът му имитираше движенията на бормашина hahaha

 Joy
Дайте тема "най-ужасната целувка", за да се включа и аз  Mr. Green
Първата не беше нищо запомнящо се, но с един мъж имаше такива вакуумни целувки, че на следващия ден имах мускулна треска на езика и съвсем сериозно ме болеше  Mr. Green Не повторих повече с него  Peace

# 13
  • Мнения: 6 992
На най-първата целувка се усетих, че човекът ме е целунал малко след нея.
По време на нея ми се въртяха мисли от рода "Какво прави той, по дяволите, защо си вре езика в устата ми" Crossing Arms
После, когато вече знаех какво е, не беше толкова странно  Blush

А с мъжа ми си я спомням, да, всяка секунда от първата ни среща си спомням.
Спомням си и тази с първата ми любов, до един прозорец, на една луна  Mr. Green

# 14
  • Мнения: X
Е, помня я ,как. Даже днес ми изникна съвсем случайно този спомен- явно мрачното време ме е отприщило на сантиментална вълна  Grinning Момчето приличаше малко на Съли от Д-р Куйн-лечителката, няма как да го забравя аз....ееех младост,младооост...

Общи условия

Активация на акаунт