Изследвания за детската - въпрос?

  • 866
  • 7
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 878
Здравейте,
Малкия има прекъсване повече от 2 месеца и трябва пак да правим изследванията за детска. Сега се изака и аз се чудя може ли да пазя примерно в хладилника, пробата до утре? Той не ака всеки ден, а трябва да сме готови до края на седмицата. Препоръчайте ми и лаборатория, в която ще са готови бързо, моля.

# 1
  • Мнения: 2 005
Може разбира се , но за лаборатория не мога да ти предложа ... newsm78

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 878
Благодаря!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Може-няма проблем Hug

# 4
  • Мнения: 2 197
Занеси си я в ХЕИ. Стават за три работни дни, което ви устройва за края на седмицата. Но не забравяй, че давността е една седмица, т.е. с тези изследвания най-късно на 22.09 трябва да тръгне на градина. Иначе ако се разтърсиш имаше една лаборатория на Пиротска 56 (не съм сигурна за номера, но темата е скорошна, около седмица преди 01.09). Там май и за два дена ставаха, но беше по-скъпо.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В хладилник може да се съхранява пробата. Аз я носих навремето в ХЕИ. При нас за 2 месеца отсъствие през лятото не искат тези изследвания а само бележка, че не е контактна и профилактична карта.

# 6
  • Мнения: 3 146
ivben, и на нас така.

Moni, да, остави за утре в хладилника. Иначе, Биомед и Цибалаб са много добри лаборатории. Стават пак да два-три дни.

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 14:57 от gergandi

# 7
  • Germany
  • Мнения: 7 878
Благодаря ви момичета!
Говорих днес с директорката и тя каза, че няма нужда да правим тези изследвания пак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт