моля помогнете

  • 1 128
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
добър ден казвам се Ивелина Камбурова живея във гр.Враца през февруари ходих на профилактичен преглед понеже бях бременна и ми откриха Са ин ситу интражлезна форма което беше премахната (било под формата на полип)  и ми казаха да изчакам 2-3 месеца след като родя и да отида на профилактичен преглед родих момченце чрез секцио заради това и след 2-рия месец отидох тук при д-р Кирков  на преглед взе ми цитонамазка  и я изследваха откриха PAP 3в към 4и ми казаха че конизацията е задължителна максимум до 2 месеца. Понеже исках и друго мнение да чуя ходих до София при доц.Чакалова каза че 2-3 месеца не ме бъркат но трябва да спра да кърмя и да почна на изкусвено хранене, да изчакам цикъла и да отида да ме оперира. понеже четох че спирането на ктрмата не е задължително намерих телефона на д-р Ралчева пак в раковата болница, тя каза че не трябва да спирам кърмата само в деня на операцията да не давам и ми препоръча да я направя тук във враца. Въпроса ми е как да постъпя и да сра ли да кърмя. благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 136
Проблема с кърмата е несъществен. Основният е с маточната шийка.Не отлагайте!

Общи условия

Активация на акаунт