Искам я тая рецепта

  • 5 333
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
Искам я тази рецепта, моля, моля, моля, дайте я тая рецепта  Praynig  за телешки стек със сладко от боровинки, плиииййййзззззззззззз  Praynig
Ядохме го с мъжо в един ресторант и беше превъзходно, просто неповторимо и я ИСКАМ ТАЯ РЕЦЕПТА  Praynig  ИСКАМ Я ВЕДНАГА   smile3511

# 1
  • Мнения: 4 435
О,я по-кротко. Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 3 789
ИСКАМ ТАЯ РЕЦЕПТА  Praynig  ИСКАМ Я ВЕДНАГА   smile3511
Има Google, търсачки......интернет пространството е неограничено  Naughty Crossing Arms

# 3
# 4
  • Мнения: 3 312
 Shocked  кви са тия нерви  ooooh!   кво е това чудо ......

# 5
  • Мнения: 7 418
  Стига възмущение,бе хора!Гледайте нещата от по-веселата страна! Hug
  На мен,пък,ми стана забавно от страстите на авторката! Laughing
  Може,жената да е бременна...... newsm78 Simple Smile

# 6
  • Мнения: 25 586
Айде сега, повечето сме били бременни.
Ама чак толкова нахални и лигави...  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 7 418
  Явно, имам различен поглед върху нещата. Laughing

# 8
  • Мнения: 6 713
ИСКАМ ТАЯ РЕЦЕПТА  Praynig  ИСКАМ Я ВЕДНАГА   smile3511

 hahaha hahaha
И на мен ми е смешно обаче!

# 9
  • Мнения: 11 747
Просто по- емоционален пост, леко разчупен, какво толкова?
Трябваше да напише - 'Моля, услужете ми с рецепта за....! Предварително благодаря!      bouquet '


Виж това, макар че е малко по- друго
http://kulinar.gbg.bg/index.php?p=recipe&id=1840

Не съм приготвяла точно такова, та не мога да съм по-полезна.

# 10
  • Мнения: 7 914
браво , pina,   bouquet

момичета, авторката се е опитала да бъде просто оригинална Crazy... а сега може да не посмее да влезе в темата си и да си види рецептата Mr. Green Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 018
Нищо чак толкова за възмущение не виждам.  Laughing И на мен ми стана по скоро смешно, от колкото нередно.

Тази година ходихме до Банско и по пътя си купих една кофичка боровинки. Свекито ми направи сладко. Та ми стана интересно за тази рецепта.
Предполагам, че рецептата ще бъде нещо от рода на Стек Антоанета /така ли се казваше?/ със ананаса. alex_og97, къде го хапнахте този стек? Разкажи нещо по подробно - какво имаше в чинията?  
Все пак, ако някой може да помогне, без да изпитва необходимост от това да прави забележки - да го направи.   bouquet

Пина, сега виждам, че си дала рецепта с ананаса!   bouquet

# 12
  • Мнения: 5 001
Навремето ,когато работех в Норвегия ни сервираха такова....Наистина е вкусно!

Правиш си стека.Изпичаш го. После се прави тъмен сос с който се залива месото при сервиране.В чинията се слага гарнитура по желание)картофено пюре,задушени зеленчуци) и се слага от сладкото от боровинки върху месото.Сладкото обаче е от червени боровинки (в Норвегия му казват титебаер).

# 13
  • Мнения: 320
   Искам да кажа само, че целта ми беше /освен да се сдобия с рецептата разбира се/ да ви накарам да се усмихнете, а защо не и да се посмеете, но ако за някои е прозвучало нахално и лигаво моля за извинение и НЕ не съм бременна, макар да ми се искаше още да съм, преди няма и два месеца направих спонтанен аборт в 21 г.с.  Cry
  Пина, мерси за рецептата  Hug но ми се струва, че по-скоро прилича на рецептата, която е споменала TheNMaster, за което й благодаря   bouquet
  Само да уточня, че месото беше невероятно крехко и ако е имало сос, то е било съвсем малко /да не кажа, че май въобще нямаше/ и отгоре върху месото беше сложено сладкото, както казва TheNMaster, нямаше гранитура newsm78
  Май ще трябва да отидем в ресторанта пак и да направим повторение на поръчката и ако не ме досрамее  Embarassed може и да попитам за повече подробности  Peace

# 14
  • Мнения: 5 001
Алекс,съжалявам за загубата ти.... Sad Sad Sad Но съм сигурна,че ще има скоро повод за празнуване ... Hug Hug Hug

Разкажи после за подробностите,ако се излъжат да кажат нещо за приготовлението на месото.... Wink

Общи условия

Активация на акаунт