Отговори
  • София
  • Мнения: 1 333
Честит 15.09 мили деца и родители!  bouquet
Нека е успешна Новата учебна година!
Децата да получават знания и добри оценки, а учителите  да работят с желание!!!

Нека са Щастливи децата ни в Училище сред своите връстници и приятелите си!!!

Очаквам и снимки от първият учебен ден!

На добър час на Първолаците!!!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 351
Честит първи учебен ден.Успешна и лека учебна годна.

                                                                               


Успешна седмица на всички

# 2
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честит първи учебен ден и от мен. Много успехи желая на дечицата.


Катнадиин чудесни снимки и вярно добре си смъкнала и изглеждаш чудесно.

# 3
  • Мнения: 3 540
Честита нова учебна година! Hug
За нас е последна!
Желая на всички тя да бъде успешна и спорна!
Весел 1ви учебен ден!  bouquet
Бъдете живи и здрави!

# 4
  • Мнения: 474
Честита нова учебна година  bouquet
Желая здраве,късмет,любов и търпение на дечицата ни

# 5
  • Мнения: 511
Успешна учебна година  и от нас.
Нека бъде спорна и пълна с изненади.

# 6
  • Мнения: 1 234
Успешна, здрава и спорна учебна година!  bouquet Децата да са щастливи, да имат желание и търпение да учат! (това се отнася и за "учениците" от детските градини  Wink)
Катнадейн, да ти е честита малката християнка!

# 7
  • София
  • Мнения: 9 826
Честит първи учебен ден и от мен!
И за Бубка по ред и по закон днес трябваше да е първи учебен ден,ама не би.Догодина живи и здрави.Странното е,че винаги съм си мислела,че факта,че детето ми е различно и няма да тръгне с връстниците си на училище,ще ме кара много да страдам и плача-мислех,че днес ще лея крокодилски сълзи.Ама не.Надявам се,че не съм се превърнала в камък...но наистина днес не се чувствам зле и нещастна.Може би,защото знам,че така е най-добре за нея.
Обаче пък ще е в предучилищна. Wink
Наде,честито ти християнче!

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ЧЕстит първи учебен и градински ден
желая щасливо детство и далеч от дома на нашите деца
желая човещина и търпение на учителите, както и старание и успехи и на нашите мъници
желая и на нас - търпение към обчаващите и децата ни

ВАленце, и на всички други майчета като теб - вярвам, че липсата на страдание не идва то различието, а от разбирането на приоритетите и важните неща в живота
лесно е от страни да се говори, но Валенце - предполагам колко е изстрадано това разбиране....и дай БОже радостта ти, че все пак сте тук - с малко закъснение, но все пак тук сред нас и с нас - да ти дава сили, втрудни моменти
радвам се за предучилищната на Бубка - това е огромно постижение на фона на неверието на лекарите при нейното раждане
уф писах - малко съм притеснена за ангината на ДАни и първия ясленски ден на МИми - дано не съм писала много глупости и разбереш моята радост за вас с Бубка

БЛАГОДАРЯ ви за милите думи за нашия празник и за мен

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Върви народе възродени  Laughing   Laughing   Laughing !
По - леки чанти, усмихнати моля другарки и по - малко ядове в класните стаи и градините!


Наде, честито ти християнче! Господ да я пази и води в живота!
Дечурлигата ти са станали много хубави и големи, а ти изгреждаш наистина добре  Peace

Моята отпуска свърши и от днес съм на работна вълна. Ех, лято, лятоооооооо  Sunglasses !

# 10
  • Мнения: 4 451
Честит първи учебен ден дечица и учители! Да е спорна!

# 11
  • Мнения: 2 242
Честит първи учебен ден! За градините някак не го чувствам като "първи учебен". Нали сме стари пушки вече  Laughing - ходим четвърти ден вече. Wink

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 11:40 от Friend

# 12
  • Мнения: 872
Честит първи учебен ден  на всички първолачета! Да им върви по вода ученето! Честито и на родителите им !

Честит първи учебен ден и на всички ученици!

 Миналата година много ме беше яд на стачкуващите учители, най-вече заради първолачетата. Объркаха децата. Уж на училище, а ги върнаха по къщите. Добре, че тази година първия учебен ден мина по-добре, даже и по вода им тръгна... Laughing . Навярно празничното откриване е било по -кратко ,заради дъжда, но пък го имаше.

Днес РД имат майка ми, първата ми братовчедка и една приятелка.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 677
Много здраве и успехи на децата през новата учебна година,а на родителите повече здрави нерви  Wink !

# 14
  • Мнения: 919
Наде,честито ви християнче!  bouquet Hug
Честит първи учебен ден на малки и големи!

Общи условия

Активация на акаунт