Как се справяте с врастналите косъмчета?

  • 1 411
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
Почиствам си краката с епилатор, но след някой друг ден се появяват гадни врастнали косъмчета и краката ми въобще не са гладки.  Sad В момента почти целите ми крака са в такива косми под кожата и пак не смея да облека нещо по-късо. Имате ли подобен проблем и как се справяте?

# 1
  • Мнения: 2 047
 И аз с епилатор - така става явно. Врастналите да ти кажа ги махам с пинсета.

# 2
# 3
  • Мнения: 221
бях чела,че това се получава,защото кожата е много дебела и косъмчетата не могат да пораснат иначе и аз така с пинсетката,щото иначе няма къси полички Joy

# 4
  • Мнения: 1 517
Мерси, Lady Marmalade. Значи с ексфолиант ставала работата. С пинсета съм пробвала, но от много човъркане целите ми крака стават на ранички - много красиво, няма що. Sad Не разбирам обаче защо се получава така с тези косъмчета. Абе, женски проблеми. Sad

# 5
  • Мнения: 7 186
Мерси, Lady Marmalade. Значи с ексфолиант ставала работата. С пинсета съм пробвала, но от много човъркане целите ми крака стават на ранички - много красиво, няма що. Sad Не разбирам обаче защо се получава така с тези косъмчета. Абе, женски проблеми. Sad

Виж и тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29443.0

Тя е за точките,които остават след епилация,но някои са дали и компетентни мнения относно врастналите косъмчета.

Успех! thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт