Дрехи за кърмачки - къде?

  • 8 377
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 869
Въпросът е към софийските мами. Виждала съм на мами-кърмачки едни блузки, които стоят като две една върху друга, а всъщност деколтето е по-дълбоко и към него е пришит втория слой, така че като се разместят да може да се подаде само гърдатата на детенце.
Досега ми беше лесно с дрехите, защото беше топло - свялях призрамки, разкопчавах копчета - н.п. Но съм страшно зиморничева и даже в къщи вече започва да ми е хладно.
Къде в София могат да се намерят такива блузи?

# 1
  • Мнения: 2 132
Еми май няма, но може да си поръчаш от някой чужд сайт.

# 2
  • Мнения: 1 153
Ако намериш в сайтовете - сподели, че и на мен ми се иска такава дрешка:)

# 3
  • Мнения: 2 132
Ако намериш в сайтовете - сподели, че и на мен ми се иска такава дрешка:)
С доставка до БГ съм виждала в Ларедуте-то.

# 4
  • Мнения: 1 153
А, мерси, тъкмо се канех да заформя първата си поръчка, че всички все за това ларедуте говорят Laughing

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
В Редут-а няма точно дрехи за кърмачки, но французойките са явно доста смели, че са с едни деколтета... Mr. Green Аз имам две блузи от там, които впоследствие се оказаха, че са идеални за кърмене, с V-образно деколте и тип "прегърни ме", и с копче "тик-так" , много удобни. Друг вариант е да ползваш жилетки и ризи, или пък блузи с цип на деколтето.

# 6
  • Мнения: 2 132
В Редут-а няма точно дрехи за кърмачки, но французойките са явно доста смели, че са с едни деколтета... Mr. Green Аз имам две блузи от там, които впоследствие се оказаха, че са идеални за кърмене, с V-образно деколте и тип "прегърни ме", и с копче "тик-так" , много удобни. Друг вариант е да ползваш жилетки и ризи, или пък блузи с цип на деколтето.
Аз съм виждала там специални дрехи за кърмачки Wink

# 7
  • Мнения: 3 869
Една мама се обади, че прави такива дрехи. Сега чакам да пусне снимки Simple Smile
За "прегърни ме" и аз съм съгласна, че могат да са много удобни Simple Smile Ама пусто, толкова съм зиморничева, че в момента и този вариант ме устройва само със шал отгоре, да покрива останалото от деколтето  Embarassed

# 8
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Аз съм виждала там специални дрехи за кърмачки Wink
Ако се сещаш за линка може ли да видя, че и аз съм доста зиморничева и си търся някаква такава дрешка.
Какво представлява този стил "прегърни ме"?
... Аз имам две блузи от там, които впоследствие се оказаха, че са идеални за кърмене, с V-образно деколте и тип "прегърни ме", и с копче "тик-так" , много удобни....
микки може ли да видя тези блузки? Благодаря ти!   bouquet

# 9
  • Мнения: 3 869
Момичета, видях тениските,  за които писах по-рано! Страхотни са! Но майката-производител изрично помоли да не давам линка, за да не се счете за реклама. Така че, ако се интересувате, ще пусна на лични.

# 10
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Може ли на мен на лични? Praynig

# 11
  • Мнения: 8 242
Майка ми каза, че в италия е виждала такива блузки.. Само дето цената им ми се стори малко  Shocked Каза, че са били около 50-60Е намалени  #Crazy
В магазин за бременни и кърмещи имало много модели, материи и блабла.. Ама и цените са им много..
2 зими кърмих с нормални дрехи, май май и трета ще изкарам.. не смятам, че е необходимо таквоз "чудо на техниката"  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 753
В Premaman проверила ли си? Струва ми се, че там бях виждала.

# 13
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ето блуза от Редута, тип "прегърни ме". Моите са отдавна поръчвани и вече ги няма.

И на мен ми е интересно къде да търся в Редута тези дрехи за кърмачки? С търсачката излизат чорапи и мъжки слипове  Joy + десетина сутиена и една-две пижами.

Иначе и аз като Духи-пухи, вече четвърта зима ще съм с нормални дрехи.

# 14
  • София
  • Мнения: 40
Момичета, видях тениските,  за които писах по-рано! Страхотни са! Но майката-производител изрично помоли да не давам линка, за да не се счете за реклама. Така че, ако се интересувате, ще пусна на лични.


Може ли и на мен на лични? Blush

Общи условия

Активация на акаунт