Хранене с Милумил1

  • 1 022
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте мами!Имам едно въпрос4е?Моето беб4е се храни с Милумил1 и изяжда около 120-130мл.
Тя е на 3м. а на опаковката на АМ пише 4е трябва да изяжда 180мл-200мл..според вас малко ли ядем?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Води се по детето-ако не му стига увеличи дозата,ако се наяжда с това количество не увеличавай Hug
На тази възраст моята бебка изяждаше по 130-140 мл  Peace

# 2
  • Мнения: 764
Аз също смятам, че трябва да се ръководиш по детето. Освен това забелязвам, че на опаковките слагат повече мл., отколкото препоръчват лекарите. Трябва да имаш предвид, че Милумил по принцип е по-калоричното мляко (и най-хубавото) - така ми каза моят лекар, когато избирах АМ (но аз започхах да го давам по-късно, към 7-я м.).

# 3
благодаря ви много за отговорите!

# 4
  • Мнения: 1 477
За 3-месечно бебе е напълно  достатъчно количеството от 130мл.Давала съм единствено Милумил и никога не съм се водила по препоръчителните дози на опаковката.

# 5
  • Мнения: 27 524
Според нас има едно правило - следва се детето, а не схемите и таблиците на кутиите  Peace  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 335
Води се по детето PeaceСиньт ми винаги е ял по-малко от таблиците по кутиите.

# 7
  • София
  • Мнения: 23 036
Детенцето ти изяжда точно толкова, колкото трябва, така че не се притеснявай! Нашата лекарка каза така: 3 мес - 130 гр, 4 мес - 140 и т.н. (разбира се това е ориентировъчно  Peace) Не мога да си обясня защо на кутиите ги пишат тия завишени количества, като че ли не храним бебета, а ... (хайде да не казвам  Mr. Green)

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 260
На колко часа яде?

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Отгледах дъщеря си с Милумил. Тя беше злояда. Изяждаше много малко, но винаги е била в норми. За сведение количеството от 130 грама го изяждаше към годинката и то не всичко наведнъж а с кратка почивка за около 10 минути. Така, че следвай детето както са писали по горе майките и не се притеснявай от количеството, което изяжда.

# 10
Храним се на три часа,а понякога и на 4етири откарваме

Общи условия

Активация на акаунт