СОУ "Гео Милев" Варна - 2ри или 6ти клас

  • 1 849
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 282
Имам силното желание да преместя дъщеря си в "Гео Милев". Бихте ли ме насочили към някоя от учителките, които в момента водят 2ри клас? Същите са били и на сегашните шестокласници, затова задавам така въпроса Simple Smile
Теоретично мога да избирам между И. Иванова, Т. Михайлова, М. Иванова, Ст. Кайрякова, Н. Георгиева, Р. Гавраилова. Практически някои от класовете вече са запълнени.
Търся Учител, а не просто преподавател. Човек, на който му пука за децата, който ги обича и познава, който ще остави добра следа в живота им. Такъв, който успява да ги накара да го слушат, без да крещи истерично, с когото можеш да поговориш за децата, без да слушаш постоянно заучени фрази. Такъв, който ги насърчава да станат екип, компания, да правят повече неща заедно. От онези, за които си спомняш дълго и им носиш цветя при всяка възможност. Ще съм благодарна за отзиви и препоръки.

# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 133
В момента детето на колежката ми е във 2Д клас при Надежда Георгиева и е много доволна. Била млада, амбициозна, сравнително строга, но с много добър подход към децата.

# 3
  • Мнения: 2 282
Благодаря ти!
ЧУх прекрасни неща за Иванка Иванова, но класа и е запълнен направо над нормата, затова не приемат нови деца. Иска ми се поне за една учителка да чуя хубави неща от повече места.

Общи условия

Активация на акаунт