Спукани капиляри?

  • 9 589
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте, чудех се дали можете да ми кажете какви са възможностите за премахване или заличаване на спукани капиляри? Имам такива под гърдите, не знам дали са точно капиляри... Едни синкаво-лилави тънки образувания.

# 1
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Вземи да постнеш снимки, та ние като много вещи, да ти поставим диагноза- е ли е това капиляр или пък е друг вид кожно образувание.
Иначе възможностите за премахване или заличаване на спукани капиляри на практика са сведени до една- да ти ги махнат с лазер. Което е дискутирано в не една тема   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 2 658
на мен са ми ги махали с ток, не с лазер и изчезват, стига наистина да е спукан капиляр.

# 3
ето две снимки, дано да се вижда достатъчно добре

http://i.data.bg/08/09/16/1156188_orig.jpg

http://i.data.bg/08/09/16/1156187_orig.jpg

# 4
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Снимките не можах да отворя, но ти предлагам да се разходиш до Пикасо, да те погледне там дерматолога, и да прецени дали са апиляри. Ако са - ще ти ги премахнат на място. Аз миналата есен си махнах огромна капилярна звезда на бузата. Даже и тема пусках по този повод, та може да се каже, че съм веща в това отношение.

# 5
Тези капиляри се премахват безболезнено и без рани и белези с жълтия лазер в Борекс.
www.borex-medical.com

# 6
# 7
@Nansen - как така не можеш да ги отвориш, просто цъкни линка? отваря се прекрасно.

@radokaniq - мерси много за линка, добре звучи. а пише, че е много ефективен и за стриите, което ме окуражава доста!!!

някой ползвал ли е услугите на БОРЕКС? не съм ги чувала досега, но като гледам цените и предлаганите услуги звучи много добре?

# 8
  • Мнения: 3 830
1. Чрез лазер.
2. Упорито и редовно мазане с Хепароид Зентива от аптеката.

# 9
  • Мнения: 131
1. Чрез лазер.
2. Упорито и редовно мазане с Хепароид Зентива от аптеката.


Колко струва този Хепароид Зентива?Предполагам,че е някакъв мехлем. newsm78
И какво значи упорито мазане-сутрин и вечер примерно?Или сигурно имаш впревид дълго време да се мажеш с него?! newsm78
Имам спукани капиляри по лицето,голям комплекс са ми и постоянно ги прикривам с коректори и фон дьо тени,но се уморих вече.Кожата ми е доста чувствителна и тънка,страх ме е да се подложа на лазер.Ако този мехлем наистина помага,съм готова да се мажа колко и време да трябва.
Ще ти бъда благодарна,ако ми дадеш малко повече информация!  bouquet

# 10
  • Мнения: 170
I az imam sashtia problem.Zapisvam se da sledia temata.

# 11
  • Мнения: 183
Ето тук има харектеристика на продукта:

http://www.zentiva.bg/default.aspx/bg/productwide?Kod=PRODUCT_0099

# 12
  • Мнения: 187
и аз се записвам с тоя проблем в темата   bouquet

# 13
  • Мнения: 250
И аз имам такъв проблем, мажа се с кремчето на Хималая "Пайлекс", но няма кой знае какъв ефект  #Cussing out

# 14
  • Варна
  • Мнения: 33
С лазер се махат. Но за лицето и аз имам проблем още. Мноого ми е тънка кожата на лицето и прозират бе, прозират.  SadНе мисля, че са спукани или разширени, обаче се виждат. Мажа с дирозеал на авен. САлед лазера и мазането е по-добре и известно време бях много доволна, обаче сега пак се вглеждам в тях и пак ме дразнят.

Общи условия

Активация на акаунт