преглед на 4d ехограф

  • 9 069
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Здравейте, скоро ми предстой преглед на 4d ехограф.Някой може ли да ми каже как протича всичко.Иска ми се да знам какво точно ме очаква на прегледа

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ами като на преглед на обикновен ехограф.Разликата е че се стои около 40-60 мин.Това,което виждаш на монитора е различно.Всеки лекар го провежда различно-някои говорят постоянно какво се вижда.Други мълчат докато си свършат работата и после питат родителите дали имат въпроси.Някъде дават запис на DVD.

# 2
  • Мнения: 70
досега не съм ходила на ехограф, а на видеозон.Всъщост има ли разлика

# 3
  • Мнения: 395
Elfita го е казала. Само да отбележа за времето - не се учудвай ако не е 40-60мин. При мен беше за 15мин. (максимум 20 мин). Зависи при кого отиваш и колко е натоварен графика.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
И какво е разликата между ехограф и видеозон?

# 5
  • Мнения: 395
досега не съм ходила на ехограф, а на видеозон.Всъщност има ли разлика
Знам, че ехограф = ултразвук. Мисля, че и видеозон е правилно да се каже (Чувала съм и двете думи от лекари). Ще ми е интересно, яко някой каже има ли наистина разлика  newsm78

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Разлика няма-ехограф = ултразвук.

Но пък може да има и друга теория.Затова питах Ivanova83

# 7
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
ехограф = видеоозон = ултразвук

# 8
  • Мнения: 70
Благодаря Ви за отговорите момичета.Вече съм по-спокойна.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
4Д е като обикновенния ехограф Hug

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Няма разлика.

# 11
  • Мнения: 7 107
Видеозон е търговска марка ехографи, доколкото имам спомен от прочетено преди много време.
Аз мога да попитам що за техническо постижение е 4D машината? Според точните нАуки измеренията са 3.

# 12
  • Мнения: 367
Видеозон е търговска марка ехографи, доколкото имам спомен от прочетено преди много време.
 

Peaceакто ксерокс са марка копирни машини,но навсякъед ,където има такава услуга пишат "КСЕРОКС",или както пелените "Памперс"са си марка,но всички казват отивам за памперси,а в същото време купуват пелини "Даиперс" или др.марка

# 13
  • Мнения: 1 674
Ами като на преглед на обикновен ехограф.Разликата е че се стои около 40-60 мин.Това,което виждаш на монитора е различно.Всеки лекар го провежда различно-някои говорят постоянно какво се вижда.Други мълчат докато си свършат работата и после питат родителите дали имат въпроси.Някъде дават запис на DVD.
Мн точно.

# 14
  • Мнения: 899
Видеозон е търговска марка ехографи, доколкото имам спомен от прочетено преди много време.
Аз мога да попитам що за техническо постижение е 4D машината? Според точните нАуки измеренията са 3.

Пространствените координати са 3. Според най-прогресивните научни теории измеренията може да се окажат доста повече. При 4D 4-то измерение е времето, т.е. бебето се разглежда в пространството и в реално време, като филмче, а не отделни кадри

Общи условия

Активация на акаунт