подутина

  • 1 306
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
напипах си някаква подутина от вътрешната страна на едната срамна устна. Има големина на малко зърно и е вътрешно, външно няма някаква раничка, но при натиск боли. Бременна съм в 25 гс дали има връзка с бременността  и на някой получавало ли му се е така

# 1
  • Мнения: 156
Може да е възпалена мастна жлеза при космен фоликул. В този случай подутината трябва да е зачервена.

# 2
  • Мнения: 156
Забравих да напиша, че може да се разсее, но може и да загнои. Но все пак на консултациите ще те прегледат.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 524
аз също мисля че е възможно да е от косъм тази подутина- на мен ми се е случвало, болезнено е усещането, но се разсейва след 1-2 дни.

# 4
  • Мнения: 1 512
А аз мисля,че какво е това най-добре ще ти каже лекар.

# 5
  • Попово
  • Мнения: 687
вероятно е косъмче, до 2-3 дни ако не мине на консултцията поискай преглед  Peace

# 6
  • Мнения: 257
задължително отиди при гинеколога си при основание че си и бременна може да не е нищо сериозно но по добре да те види специалист

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Консултирай се с лекар Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
задължително отиди при гинеколога си при основание че си и бременна може да не е нищо сериозно но по добре да те види специалист

Така е.По-добре да е нищо сериозно и да се успокоиш на време  Peace

# 9
  • Мнения: 367
И аз имах подобна докато бях бременна-не  болеше и мина от самосебе си,не потърсих лекар,но за всеки случай,ако си притеснена иди Peace

# 10
# 11
  • Мнения: 645
И аз имах такава подутина беше като топченце и ме болеше  и отмина за 2-3дни,мисля че е на масна основа,но може да се консултираш с лекар за твое успокоение

# 12
  • Мнения: 164
обадих се на гинеколожката тя каза да изчакам няколко дни ако не ми мине да отида  да ме види .И все пак ако има други момичета които са имали нещо подобно нека пишат дали са го лекували с нещо или е минало от самосебе си

# 13
  • София
  • Мнения: 10 233
Преди години имах подобно нещо. Беше си обаче баш пъпка  Embarassed от враснал се косъм. Признавам, че постъпих глупаво и си я изстисках. Добре, че не се възпали. Тинейджърски години...акъл никакъв...

# 14
  • Мнения: 1 674
обадих се на гинеколожката тя каза да изчакам няколко дни ако не ми мине да отида  да ме види .И все пак ако има други момичета които са имали нещо подобно нека пишат дали са го лекували с нещо или е минало от самосебе си
Ами изчакай и пиши какво става.

Общи условия

Активация на акаунт