Аквапарк Приморско - безумие

  • 50 819
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 854
Отивате на море. Виждате от вън Аквапарка в Приморско.
Хората се веселят, смеят се, тичат деца и възрастни, радост и веселие.
След като си плащате за едно семейство 84 лв за вход (билета е 21 лв) влизате в рая на веселието.
Но ... това, което ви очаква вътре се различава мнооого от по-горните снимки. Не посмях да вляза във водата, след като видях всичката гадост - представям си какво има във водата (и какво няма, а именно - дезинфекциращи химикали).
Към прекрасната картинка се добавят и цените в барчето - малкото Нестее е 3 лв.
Може би е излишно да споменавам, че водата в басейните беше ледена - чуден повод да си тръгнете по-бързо, ако мръсотията не ви изгони.

Няма да коментирам хората, които се веселяха, вместо да си искат парите, да пускат жалби и да напускат възмутени. За съжаление беше събота и се оказа, че в кметството няма кой да приеме моята жалба.
Докато търпим подобни неща - ше си плащаме по 21 лв за мръсотия и опасни съоръжения, а някой ще трупа пари без да вложи грам мозък и желание.

Приятно разглеждане. Sick

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 01:38 от bushkata

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Гнусотията е хипер! Това не е аква-прехвален-парк, това е запустяла соцсграда- уверявам те, вярвам ти, но на такова ми заприлича! Синьо-кафявите стълбички ми образуваха киселини. Всичко е отврат. Е, Приморско, какво да правиш....

Разчитай на мен да разпространя снимките, дай ми само разрешение.

# 2
  • Мнения: 854


Разчитай на мен да разпространя снимките, дай ми само разрешение.
Kолкото повече хора видят това - толкова по-добре.  newsm10

Омръзна ми да се гаврят с нас по всякакви начини.

Това не е аква-прехвален-парк, това е запустяла соцсграда- уверявам те, вярвам ти, но на такова ми заприлича!
Нарочно сложих и линка с рекламата на парка - да се види как едно нещо може да има две лица.

# 3
  • Мнения: 854
Да доразкажа.
На "центрофугата" или "лампата на Аладин" или не знам как още й викат, сина ми каза, че има място, на което всички се удрят. Може би там, където елементите на пързалката се скрепяват се е получил ръб. Ударил се е първия път, после вече знаел как да се завърти, за да не се удря.
На другото забавление - "цунамито", когато се спускат по двама, се удрят в стеснението на края. Явно инерцията от двама човека е по-силна. Яд ме е, че не го снимах - силата с която се удряха в борда наистина беше голяма. Но ... не мисля, че нещо ще се промени до догодина - ако някой иска да види, ще има тази възможност.  Confused
Нямаше кой да контролира кой и кога да се спуска, т.е. да следи дали предишния спуснал се вече е излязъл от съоръжението. Имаше деца, които се спускаха едно след друго, без да се изчакват.
Ето и едно клипче - хората надничат, за да видят дали предишния е излязъл, за да могат да се спуснат те. А това определно е работа на спасителите, които липсваха. Видях един, който опнат на шезлонг под стълбите си пушеше цигарата.

# 4
  • Мнения: 4 053
наистина изглежда много гнусно, и трябва да се сигнализира където трябва,
но за съжаление май е късно вече, трябва да се направи по време на сезона,
когато това нещо работи с пълна сила,
а, на входа според мен трябва да ти дават по 21 лв за да влезнеш в тая гняс   Sick

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Пуснах снимките и кратък текст тук: http://nasamnatam.net/index.php?m=article&id=396

# 6
  • Мнения: 395
Ужас, не бих стъпила там.  #Cussing out
Мои познати ходиха миналата година и се прибраха с контузии. И двамата бяха с надрани гърбове от снадките на пързалките, а жената беше и с дълбоко срязан палец на крака от басейна и се е наложило да потърси медицинска помощ. Rage

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Заведох децата там през юли. Исках да си тръгна веднага, но заради децата издържах 2 часа.

# 8
  • Мнения: 854
Супер си.  Peace

# 9
  • Мнения: 272
 Sick Sick Sick
Направо е трудно за вярване, толкова е гадно

# 10
  • Мнения: 4 784
Леле каква гнус! Потресена съм!

# 11
  • Мнения: 199
В момента когато отварях снимките ...ядох ябълка...............................вече не ям,без да преувеличавам за малко щях да.......  Sick
Ужас !!!!!!!!!!!А как ярко и красиво изглежда на рекламата! ooooh!
Жалко.......

# 12
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ужас   #Crazy #Cussing out

# 13
  • София
  • Мнения: 5 247
Аз и приятели също се излъгахме да отидем там..  Sick Наистина на рампата долу, където се събират се удряш на двойки.. за мръсотия да не говорим. Май бяхме единствените, които си събират боклуците и ги изхвърлят в кошчетата. Няма повече никога да стъпя там!  #Cussing out Добре че платихме само за половин ден!

# 14
  • Мнения: 581
 Гнус и потрес, но изобщо не ме учудва щом става дума за Приморско.

Общи условия

Активация на акаунт