Слънчева седмица в едно синьо лято 04-10 юли

  • 5 941
  • 84
  •   1
Отговори
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Мили майчета!
 
  Топли усмивки, прохладни разходки, много слънце и най - вече здрави и щастливи дечица! Всичко това да ни следва неотлъчно през новата седмица!

 newsm51

  Позволих си да почна седмичната темичка, за да ви кажа от сега, че много, много ще ми липсвате, в сряда заминаваме да попечем кълки на плажа в Китен!
  Прегръщам ви всички!  Hug

# 1
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Здравейте и от нас с Яни. Малкият юнак почти е оздравял и отново почна бяс и щуротии  Crazy.
bim_bam, както и друг път съм писала - ти си почини добре на моренцето, пък нека да ти липсваме  Grinning , много слънчево време ти желая и хубава почивка.
setony, не успях да пиша в другата тема, но видях снимките от погачата, а Лора е една прекрасна, малка сладка мишка  Simple Smile, радвам се, че празненството е минало добре.
И още нещо за снимките от срещата - много са хубави и все повече се убеждавам в добрите фотографски умения на Reza, дали не работи нещо в тази област  Thinking  Wink.
Както и да е, много, много хубава и успешна седмица желая на всички!

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Майчета от Пловдив,срещата за днес остава, дори да вали  Grinning Вариантите са два: ако вали - в 17ч. на втория етаж на "Атлас" - това заведение е точно срещу фонтана на Общината /там е широчко и става за дечицата/, а ако не вали - пак в 17ч. на самия фонтан и от там ще решим къде отиваме  Laughing

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
хахаа:) Петя, работя....най-вече ентусиаст:)) радвам се, че ви харесват:) Браво на Яни....никакво разболяване повече!!!
Бим-Бам......стискам палци за хубаво време....другото ще си го направите:)))

# 4
  • Мнения: 3 698
Браво на Яни Flowers Four Leaf Clover , геройче е той !
Бим-бам, приятно моренце, да си изкарате страхотно, слънчево време и много настроение! Да не забравиш да снимаш, да го видим морето още ли е синьо  Grinning .
Пловдивски мами, хайде пуснете някоя снимчица де, не ми остана търпение вече... Laughing
 Hug Heart Eyes  bouquet

# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Мами,състоя се и Пловдивската среща.Присъстващи - моя милост, bim bam, Mira-V и veni-b.Тя може и още да си се състои,но моята щерка ревна от корем и скоро скоро се прибрахме.Слава богу не е сериозно.Мира направи снимки,които по късно ще видите и вие.Чудесни майчета с чудесни дечица.

# 6
  • Мнения: 4 244
хахаа:) Петя, работя....най-вече ентусиаст:)) радвам се, че ви харесват:)
Абе не те знам аз ти какво работиш, обаче си страхотен фотограф - шапка ти свалям
Аз се бях заринала в пране и чистене че мама идва утре на гости и да не се изложа като домакиня и не бях чела нищо тук, ама днес си седнах на Дто и поразлистих и кадрите от срещата ви

Жалко че сме толкова далеч, ама някой път като съм в Бг може и да наминем към София.

Мили майчета искам да ви кажа че сте страхотни
Не видях едно страдащо детско лице или изстрадала майка. Всички едни свежи, бодри и невероятно излъчване.
Гордейте се с децата си и да знаете че усилията си заслужават! Hug Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 2 543
Здравейте, мили момичета!
Браво на пловдивските майчета! Хайде давайте снимките, че нямаме търпение!
Reza, без излишна скромност - много са хубави снимките ти. И сега от срещата, и преди от Покривчица Wink
Нашето гърнено приключение продължава. Къде успешно, къде - не дотолкова, но май малкия започва да схваща. Не му харесва много, ама какво да се прави. ooooh!
Другото ново е, че научи кое е "голямо" и кое "малко" и сега непрекъснато сравнява разни неща. Току-що отбеляза, че на баща му филията е малка, а неговата голяма! PartyМного е горд със себе си!
Щастлива седмица и от мен! Heart EyesНа заминаващите на почивка - много приятни емоции наистина да си починат! newsm41  grinning039  sport027  Nature Sunny

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Ееееееееее, ние също да се похвалим! "Събрахме се!", както се казва  Wink
    Наталийка на Любознателна е една малка принцеса - красива е като кукла и много нежна  Hug на Мира-В юнакът хапна и поспа царски, а мойта тайфунка не ме остави да седна дълго с мамите. Така че скоро дано да се видим пак, че поне да се наприказваме.
  Мира прави снимки, ще ни видите и нас.

# 9
Здравейте мили мами,
много ви завиждаме  за срещите и моренцето на Бим Бам дано да Ви е слънчево   Nature Sunnyвремето и да се насладите мах на почивката пък после ще разказвате и да се щтракнете ей да ви завидим  photo
Аз отдавана съм казала на Реза че има талант на фотограф да хване да се занимава сериозно с нещата,
Мили майчета и аз за първи път съжалявам че не сме в София за да се видим но може би следващия път ще можем и ние да присъстваме, а до тогава ще се посветим на форума който ни е под ръка -  та исках да ви кажа че сте много хубави и с прекрасни деца, гордейте се с тях и им се радвайте,
А да да ви се похваля нашият бате се очертава да си прекара една дълга ваканция на село при баба, е малко ще има  smile3518 от мама но на човека му е добре, малко да си почине от моето думкане по цял ден

Така че успешна, слънчева и здрава седмица ви желаем аз и моето малко слънциче newsm30 и много Hug и  lovekiss

# 10
  • Мнения: 882
Здравейте и от нас !
Ние със  svaseva също имаме новина. Направихме си една Софийско - Варненска среща на морето.
много се радвам, че се запознахме и вече втори ден неможем да се наприказваме.
Имаме много снимки, но докато нашият батко не реши, че има достатъчно свободно време за нас и нашите снимки няма да мога да ги покажа.
лека  и успешна седмца мили мами! smile3525

# 11
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
А на мен ми се обади професора Симеонов от генетиката - имала съм вече квитанция за платения преглед.  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Поне да знам, че парите ще влязат в болницата, а не директно в джоба му...

# 12
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Браво , firebird

# 13
  • Мнения: 2 543
Браво, firebird! Направо се изкефих! Представм си какви благословии си отнесла от въпросния професор! smile3511Продължавай в същия дух!
Браво и на морските майчета и техните гости! Само така! Срещи до дупка! cheers
А Пловдив няма ли да излъчи репортаж от мястото на събитието? smile3509 Хайде, моля, и ние сме хора, и ние имаме чувства! smile3503

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 926
След дълга и неравна битка успях да кача снимките.
Приятно гледане!
http://community.webshots.com/user/miroslava_79
Думите са излишни колко страхотни са майчетата и дечицата - снимките сами говорят за това.

Общи условия

Активация на акаунт