тренировки лека атлетика

  • 12 707
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 78
Дъщеря ми желае да се запише на тренировки по лека атлетика.
Знае ли някой къде мога да я запиша. Става въпрос за София.
Търсих информация в интернет, но до този момент не можах да намеря нито едно място, където да е посочено че се провеждат такива занимания.

# 1
  • Мнения: 50
Може да попиташ в някое спортно училище . Там по принцип се провеждат такива тренировки .

# 2
  • София
  • Мнения: 78
Вече цяла седмица се занимавам с този въпрос, но детето дава зор и няма как..
И така, до тук съм до никъде.
 В официалния сайт на Българската федерация по лека атлетика има всичко друго но не и такъв тип информация.
 
Все още чакам някой да сподели къде тренира детето му!

Аз мога да ви кажа къде няма такива тренировки, вследствие на моята безуспешна обиколка:

1. Базата на ЦСК -Червено знаме, 4 км, - не се провеждат такива тренорвки. Там не можаха да ми кажат къде има. Гледаха ме странно и сякаш ги питах за тренировки за космонавти. Става въпрос за портиерите на входа, персонала в кафето и един свободно движещ се човек в спортно облекло.
Нещо от типа на "информация" не можах да намеря.
2. Зала Фестивална - Единствения жив човек който срещнах , бе един портиер. Който въобще не е виждал деца там, и каза че такова нещо за първи път чува. С една дума тренировки там няма.
3 Стадион Академик- (До зала Фестивална)- същото. Там информацията ми е от персонала в кафето на единствения вход, и нещо като портиери пред входа на вътрешния  стадион.
Интересното е че никой , никога не бе чувал за такива мероприятия. Всичките три бази които посетих бяха ужасно занемарени, със счупени прозорци и наистина си личеше че там живот няма.
Единствено , може би базата на Академик бе в по-добро състояние, но там ми направи впечатление, че повечето помещения са отдадени под наем на разни фирми, нямащи нищо общо със спорта. По моя преценка, разбира се....
Започвам да си мисля, че май в София такова нещо няма.
Моля ви, ако вие знаете къде в рамките на София може да се запише дете да тренира, споделете!

# 3
  • Мнения: 390
Нямам думи  #Cussing out и това в София.Какво да кажем ние от малките градове?
Абе как не се сетиха тия хора, че децата мислят за глупости като не се занимават със спорт или нещо, което ги влече.Цял ден седят пред компютрите.Аз се надявах на училището, но и от там-нищо.Направо изпитвам носталгия по кръжоците от едно време...

# 4
  • Мнения: 226
Защо не опиташ с Държавна агенция за младежта и спорта?

# 5
  • Мнения: 226
Съжалявам но не влизайте в точно в този сайт - НАБЛЪСКАНО Е С ГАДНИ ВИРУСИ - съжалявам че го подадох като информация, просто не очаквах на такъв официален сайт да е толкова страшно положението - - трети ден не мога да си оправя компютъра. още веднъж съжалявам ИСКРЕНО , но просто не очаквах.....

# 6
  • Мнения: 216
Някъде в НСА съм чувала, че има. А на Васил Левски и Народна Армия провери ли? Следя темата с интерес, бих се радвала синът ми да тренира лека атлетика. Но воденето на тренировки става все по сериозен проблем с тези луди задръствания и малкот време което имат учениците.

# 7
  • Мнения: 1 426
Нямам думи  #Cussing out и това в София.Какво да кажем ние от малките градове?
Абе как не се сетиха тия хора, че децата мислят за глупости като не се занимават със спорт или нещо, което ги влече.Цял ден седят пред компютрите.Аз се надявах на училището, но и от там-нищо.Направо изпитвам носталгия по кръжоците от едно време...
така е като пращат пенсионерите на море с нашите пари в "техните" хотели, а децата ни се шлаят по улиците

# 8
  • Мнения: 4 458
Виждам, че темата е стара, но тъй като и аз се интересувам от лека атлетика за деца, ми се иска да се "запиша" тук и да следя темата.

За съжеление и аз не откривам никаква конкретна информация  Tired

За това лято намерих следното:
http://www.sofia.bg/template_oks.asp?ime=LAGERI}&title=%D0%A … D0%9E%D0%A0%D0%A2

Само на 2 места има лека атлетика и реших да посетя някое събитие с надеждата, че там ще попадна на треньори и запознати лица.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 324
На Васил Левски има със сигурност, на 26 вход.

# 10
здравеите, на всички!
Понеже не съм от софия, ви моля да ми кажете (разбирасе който знае) къде близо до захарна фабрика има тренировки по някакъв спорт и какъв е той.
Благодаря предварително! Wink

# 11
Ammmm az suhshto iskam da treniram leka atletika dnes shte otida da proverq v septemvri , kudeto predi trenirah volleyball .... nooo mislq 4e vsi4ki ot slaviq septemvri ot akademik otivat direktno kummm levski da trenirat , na stadiona de Simple Smile AA shto se otnasq dooo zaharna fabrika hvashta6 tramvai 15 v posoka krasna polqna za 4 5 spirki iii po4vash trenirovki v septemvri Simple SmileSimple SmileSimple Smile Ima futbol basket volley boks tenis badmington iiii oshte =] newsm78

# 12
  • sf
  • Мнения: 10 081
Дъщеря ми досега тренираше синхронно плуване, но каза че иска да пробва и леката атлетика. Ще питам тия дни на ст.Герена дали няма нещо подходящо.

ако някой междувременно е научил нещо, нека пише

# 13
  • sofia
  • Мнения: 125
В Ученическа спортна школа има тренировки по лека атлетика , може да провериш там. Ето сайт  www.sport-sofia.com

# 14
Аз тренирам лека атлетика, но не съм от София. Ами в България има само три зали специализирани и те са в София (Фестивална), Ямбол и Добрич. А зала Фестивална не работи през повечто време.. Хората си тренират където намерят. Ето аз съм от Добрич нашата зала е целогодишно отворена, но за лятото ни трябва стадион и какво да ви кажа всичко е само за тия футболисти ... никой никъде не те пуща. Че и в София сигурно е подобна ситуацията. Те тренират в по-малки зали или навън по баири, планини и така.

Общи условия

Активация на акаунт