ДИЕТА!!!

  • 3 660
  • 7
  •   1
Отговори
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
отслабнали мами имам въпрос!15 дни бях на чай и плодове и свалих 13 кг.,но вече не издържам!въпроса ми е  - ако започна да ям по 2 домата,1 краставица и малко сиренце с зехтин (един вид 6опска салата)на ден, дали ще продължа да отслабвам!имам за сваляне към 7 кг.о6те и искам да ги сваля до месец!!!!!

# 1
  • Мнения: 2 047
  Мазнината е полезна за функционирането на червата, а суровите плодове и зеленчуци им съдават повече работа,от малко зехтин не би трябвало да спреш отслабването. Сиренето в салатата може да го редуваш с  малки кубчета месо (овчарска салата?). И от протеини има нужда организма.
  Поздравявам те, че си издържала толкова дълго и ти стискам палци да се похвалиш с -7 кг.

# 2
  • Мнения: 431
Ако гладуваш с цел отслабване, а не лекуване най- правилно би било да правиш къси курсове от плодове и чай и захранвания. Тези курсове да са през около 2 седмици- глад една седмица, постепенно захранване от една седмица, две семици най-много нормално хранене и после пак. Това е така защото най-много килограми се губят до 7-8 ден на гладуването. От там нататък има застой и няма смисъл да седиш гладна, защото падаш по 200-300 на ден, а не както през първите дни по кило. И пак повтарям това е, ако целиш само сваляне на килограми, а не лечебно гладуване

# 3
  • Мнения: 507
Поздравявам те! Това е страхотен резултат! Мисля , че няма проблем да се захраниш със зеленчуци. Искам да те попитам само от глад ли успя да постигнеш този резултат или и спортува? Какъв точно ти беше режима?

# 4
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Поздравявам те! Това е страхотен резултат! Мисля , че няма проблем да се захраниш със зеленчуци. Искам да те попитам само от глад ли успя да постигнеш този резултат или и спортува? Какъв точно ти беше режима?

не съм спортувала и една минута!!!даже и чай не съм пила,само плодове и то не в определен час!

# 5
  • Мнения: 1 734
Знам, че е добре бавното сваляне на гк. с цел да се избегне отново натрупването им след това. Страхотно е, че си успяла да свалиш толкова кг., но сега важното е да ги запазиш, а не да си ги възвърнеш отново. За това няколко месеца се концентрирай точно върху това, за да може организма ти да свикне с новото положение.
Спомням си, че аз след раждането си много бързо свалих 13те си натрупани кг (не от диети за съжаление), но едва сега тялото ми започва да изглежда както преди. Не знам защо така се получи, сигурно от бързото сваляне след 9 месечно трупане

# 6
  • Мнения: 429
Първо поздравления за страхотния резултат !!!
Ще те посъветвам първо да се захраниш  добре след 15 дни глад , поне 6,7 дни трябва да се захранваш , а в захранването не е добре да се включват още в началото толкова различни продукти .
Първо доматите са сладки плодове , така че не ги смесвай с краставици .
Сиренето е добре да се включва по-нататък и то за препоръчване е да е козе .
А аз те съветвам да е соево ...

Успех !!!

# 7
  • Мнения: 2 142
Поздравления! Ти си направо герой, и си заслужаваш резултатите. Съвсем спокойно можеш постепенно да се захраниш със зеленчуци, сигурна съм, че ще успееш да ги свалиш и останалите 7кг. Надявам се съвсем скоро да се похвалиш с резултата! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт