Работа в ProCredit Bank помогнете малко за молбата

  • 1 094
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 820
Дано темата ми е за тук,и не съм объркала! Praynig
Имам нужда от помощ.Видях че ProCredit Bank си търсят служител.Понеже смятам да си подам документите,трябва да попълня кандидатурата си,която има едни въпроси който ме затрудняват.В смисъл затрудняват го пиша хипотетично,по скоро ми се иска да отговоря така че да им хареса.Иска ми се да започна там работа,а просто ме е страх да не се издъня.Ако има някой който е бил в това положение и иска да ми помогне,ще му бъда благодарна!  bouquet

Ето и въпрос 1:
Опишете накратко личните си интереси и ценности. Кои са нещата, които Ви радват в живота?/бих казала дъщеря ми,защото това е единственното нещо което най много ме радва,но мисля че няма да им хареса/ Grinning
Въпрос 2:
Какво очаквате от Вашия работодател?/бих казала заплатата,но и това няма да им хареса/ Grinning
Въпрос 3:
Какъв човек сте според Вас? Кое Ви кара да мислите така?/директен,такъв който не търпи неправди,и това няма да им хареса/ Grinning
Въпрос 4:
Какво Ви привлича в позицията, за която кандидатствате?/работното време и заплатата,и това не става/ Sad

Замислям се че или трябва да лъжа за да получа работата,или да не се мъча изобщо.Помогнете ми моля ви! Praynig

# 1
  • Мнения: 2 479
Ти пък, никога ли не си кандидатствала за работа, че да не знаеш отговорите  Wink.
По темата - наблягаш на това, че си отговорен човек, в живота те радва това, че вървиш напред и си постигаш целите, от работодателя очакваш да ти гласува доверие и да е коректен, каквато си и ти,. На въпрос 3 - ти си човек, който обича да е сред хора, имаш много познати и приятели и това го доказва. Държиш да се развиваш и тази работа е точно професионалното развитие, за което си мечтала. Обожаваш да работиш в екип, в работата те привлича точно, че ти е по специалността, примерно, или че е в сферата, която ти е много интересна...и т.н. в този дух.
Може да споменеш, че заплатата и работното време те устройват, но не бива да посочваш това като основна мотивация.
Малко набързо, но дано съм ти била от полза. Стискам палци

# 2
  • Мнения: 1 820
Ей,благодаря ти!Найстина си ми от полза!  bouquetВ момента всичко ми е от такава!Кандидатствала съм,но не с такива налудничеви въпроси и то за банка. WinkМоже би още от сега съм шашната и незнам какво да напиша,а ако ме викнат на интервю тогава съвсем ще я оплескам.Сигурно защото много искам работата и затова се взепених....Благодаря ти!Ако я получа ще черпя beer3

# 3
  • Мнения: 104
Аз кандидатствах преди една година при тях. Не съм запазила формата и не помня точно как бях отговорила на въпросите, но беше в стила на това, което Lib те е посъветвала. Но пък на интервюто направо ме шашнаха като ме питаха "Кое би Ви накарало да напуснете?" изобщо не се бях замисляла за напускане още от интервюто и май отговорих доста глупаво  Embarassed И един съвет, запомни си какво си отговорила в молбата, защото доста от същите въпроси ги задават и на интервюто Simple Smile

# 4
  • Русе
  • Мнения: 13
И аз кандидатствах там. Наистина, на нтервюто задават странни випроси: Как ще се държиш с колега, който не ти харесва? Как ще се чувсташ, ако прекият ти ръководител е по-млад от теб? Ами , ако ти се скара? Какво ще каже съпругът ти,ако ти се налага да отсъстваш често?....и други подобни.
Относно заплатата не знам, но за работното време - работят на смени, до 19:30, с дежурства в събота /за неделята не съм сигурна/,  командировки в други клонове в страната.



# 5
  • Мнения: 468
 Според мен не трябва де лъжеш. Опитай се да се придържаш към истината без да пишеш първото, което ти идва на ум. Например от работодателя очакваш заплата, то е ясно, но едва ли само това- може би и коректност, добра работна среда... Такива  ми ти работи. Успех!
  P.S. Добре е да си кажа, че аз кандидатствах там, но не ми се обадиха за интервю. Загубата е за тях, но все пак може да не съм най- подходящия съветник.
  P.P.S. Още нещо да добавя- позицията за която кандидатствах(преди 5 месеца) още е сред обявените свободни на страницата им.

Общи условия

Активация на акаунт