Принтер, копир и скенер в 1.

  • 9 519
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 830
Върнах се от морето и започва сериозното учене. Flutter

Трябва ми принтер, копир и скенер в 1, за да си върша работата около студентството.
Кажете какъв? newsm78

# 1
  • Мнения: 2 018
Моят е този:



Доволна съм. Има и факс, не знам дали ще ти трябва.
Купихме си го март месец за 508 лв. от Технополис. Сега го виждам в нет-а http://www.descom.com/catalog/product_info.php?products_id=1026 за 480 лв.

# 2
  • Мнения: 119
http://cantek.icb.bg/index.php?page=products&id=1533
Това е мойто устройство, доволна съм.

# 3
  • Мнения: 3 830
Не ми е необходим факс за съжаление. Rolling Eyes

# 4
  • Враца
  • Мнения: 876


това е мултифункционалното устройство с което работя...включва скенер, копир и факс...желязна работа...лазерен е...неудобството е че е черно-бял в печатане и копиране, но пък за сметка на това консуматива му е супер евтин около 30 лв на зареждане на тонера...печата средно по едно кашонче, кашонче и 1/2 хартия 2500-3500 копия, като при нас е интензивно натоварването (на ден поне по 100 страници се печатат или копират)...удобен е за работа има функция за увеличаване /намаляване на листа, две страници в една, различни тоналности на копиране на снимки (лични карти или документи) и текст, както и комбинирано...лесен е за употреба, а и цената му е около 350-380 лв...ние го взехме преди три години от Офис 1 ...модела е Canon 3110 и предполагам ги има във повечето Кантек магазини, в Технополис също съм го виждала...и не на последно място е доста компактен

# 5
  • Мнения: 2 388
Моят е HP PSC 1410.
Взех го преди три години. Вършеше ми идеална работа, докато бях студентка.
За сегашните ми нужди също е супер.
Цената му беше ниска ( около 150 лв по спомен ).
Всъщност добре е да кажеш някакъв ценови диапазон.

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 19:13 от palavata_monahinq

# 6
  • Мнения: 3 641
HP е желязно. Колко работа  е видяло в нашия офис  и пак си работи още Peace

# 7
  • Мнения: 3 830
Ми ценовият диапазон - 150-300 лева.
Преди малко говорих с приятел, който ме посъветва да не си взимам, понеже ще ми излиза по-скъпо. Ксероксите около Унито снимат за 4-5 стотинки и според него(моя приятел), ще ми е по на сметка да си работя с тях, а не да си взимам вкъщи машина.
Доста ме разколеба и сега не знам какво да мисля и как да го изчислявам кое ще ми е по-изгодно. Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 39 744
Аз имам HP. Формат А4. Върши ми добра работа за домашно ползване.
Цветното мастило доста бързо ми свършва. Моя мъж последният път се размрънка Simple Smile

# 9
  • Мнения: 161
Ами всичко се определя от броя копия които печаташ. Ако само печаташ като принтер има и по-евтини аналози лазерни за около 180-200 лв.
Но ако имаш комплексни нужди за 3 в 1-то тогава бих те посъветвал да избереш модел, който няма чип на тонера, за да можеш да го зареждаш. Ползвам 2 такива - единият е Брадър, другият е Ксерокс но съвсем друг клас. Като за домашно ползване брадърчето е мечта - зареждане на тонер за 30 лв, барабана се сменя на около 20000 и струва около 150 лв. Новият тонер издържа към 3000 копия и след това около 2-3 презареждания.Цената му беше около 300 лв ако си спомням правилно.
Ксерокса не е лош - но с автоматично подаване, тонера му е за 9000 копия и струва 170 лв. но според мен не е за домашно ползване...

# 10
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 479
И аз ползвам НР, но консуматива му е доста скъпичък ако наистина искаш да работиш с него усилено, особено цветни копия Cry

# 11
  • Мнения: 2 388
За моето HP консумативите ми излизат евтино, защото ползвам заместители.
Черно - 13,50 лв за 8 зареждания.
Цветно - 19 лв, което е също за 8 зареждания.
Горе-долу ми стигат за година, в зависимост от това, колко принитирам разбира се.

Все пак смятам, че е изключително удобно да имаш такова устройство вкъщи. Веднъж може да ти се наложи копираш някой документ и не се налага да обикаляш, както е в моя случай.

# 12
  • Мнения: 5 001
Моят е HP PSC 1410.
Взех го преди три години. Вършеше ми идеална работа, докато бях студентка.
За сегашните ми нужди също е супер.
Цената му беше ниска ( около 150 лв по спомен ).
Всъщност добре е да кажеш някакъв ценови диапазон.
Хе-хееее,и ние сме с такъв  Whistling Whistling Whistling


Естелия - Ама да знаеш,че е мастиленоструен....
По-добрият избор е да си вземеш лазерен.По-евтини са консумативите и отиват за по-дълго време.
Мастиленоструйния работи много добре,печата с отлично качество,но и бързо свършва  Laughing Laughing Laughing

# 13
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз ползвам ето такъв...излезна около 70 лв.
http://www.flixfacts.co.uk/view/video-fl.php?l=no&d=569& … 7&g=&txt=
Мастилото не съм го сменяла от 10 месеца , а доста снимки си принтнах  Whistling..правя и визитни картички и покани  Crazy

# 14
  • Мнения: 2 388
Хе-хееее,и ние сме с такъв  Whistling Whistling Whistling

Естелия - Ама да знаеш,че е мастиленоструен....
По-добрият избор е да си вземеш лазерен.По-евтини са консумативите и отиват за по-дълго време.
Мастиленоструйния работи много добре,печата с отлично качество,но и бързо свършва  Laughing Laughing Laughing

 Whistling Hug

Колко по-евтини са консумативите, в сравнение с цените, които аз съм написала и ми се струват повече от прилични. Rolling Eyes
В началото си купувах оригинални, поради незнание. После един добър човечец ме светна за тези и съм много доволна. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт